Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha semmihez...

Mit csináljak, ha semmihez nincs kedvem se erom?

Figyelt kérdés
Miota online oktatas van allandoan otthon vagyok, nem megyek sehova, baratokkal ugy 2 hetente 1x talalkozok, de ahoz sincs kulonosebb kedvem. Szerettem iskolaba bejarni, mert itthon allandoan megy a veszekedes anyammal, es ugy nem kellett annyit vele legyek. Az utobbi idoben nincs kedvem semmihez, barmit elkezdek nem kot le, abbahagyom, megunom. Sorozatok es filmek sem kotnek le, szeretek festeni/ rajzolni, de egyszeruen keptelen vagyok barmit csinalni. Nincs semmi motivaciom, se a tanulashoz se semmihez, kb mintha kioltek volna belolem az erzeseket ugy altalanossagban, viszont a legkisebb dolgon is kepes vagyok elsirni magam neha ami nem jellemzo ram, es van, hogy frusztralt vagyok. A hajam is elkezdett kicsit nagyobb mennyisegben hullani. Egyszerre vagyom a torodesre, es uldozom el magam mellol az embereket. Ejfelkor szoktam lefekudni aludni, de keptelen vagyok elaludni 4-nel hamarabb, es reggel pedig nagyon nehezen kelek fel. Nincs kedvem senkivel sem beszelgetni, egesz nap telefonozok, de az se kot le kulonosebben, csak porgetem unalmamban a kozossegi oldalakat. Uresnek erzem magam, szomoru vagyok, es remenytelennek latom a jovomet, anyam minden nap elmondja, hogy nem lesz belolem semmi. Nem akarok ilyen lenni, szeretnek boldog lenni, de semmit nem tudok kezdeni magammal mert nincs kedvem semmihez. Valakinek nincs valami otlete, hogy hogyan tudnam visszaszerezni az eletkedvemet?
2020. dec. 18. 23:53
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
64%
Szia! Sportoljál naponta, irjad le egy fûzetbe a teljesitmènyeidet pl. Futás, kerèkpározás, sulyzózás, stb. Szedjèl nyárig B vitamin forte komplexumot. Jobban fogok èrezni magadat már 2 hèt múlva. A hajadat mossad csalán sampoonnal, hozzá csalán ampulla kúra. Hány èves vagy? Minden jót!
2020. dec. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megfogom fogadni őket! 17/l vagyok
2020. dec. 19. 00:08
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Mostanában én is ilyen vagyok. Nekem ha a barátaimmal vagyok az sokat segít. Szóval még ha nem is akarsz találkozni velük akkor is menj el és csináljatok valami szórakoztatót. A mozgás is sokat segít. Mindjárt itt a karácsony hangolódj arra. Utána pedig új év, új lehetőségekkel. Szóval hajrá meg tudod csinálni! Sőt nem sokára újra mehetünk suliba, szóval kitartás! Találj mindig kihívásokat. Az sem baj ha ezek apró dolgok, akkor is csináld meg ezeket. Jelenleg én is ilyesmiket csinálok. Ha pedig nem javul a helyzet akkor pszichológus segítségét is kérheted.
2020. dec. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Hát nincsenek barátnőid?
2020. dec. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Az jó . Ikszdé . Remélem segítettem . Ikszdé .
2020. dec. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4: de vannak, csak ők sem mennem sehova, vagy nem engedik el őket a vírus miatt.
2020. dec. 19. 00:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Sétálni se? Azt lehetne meg kirándulni! És valami skype-félén videóval is beszélgethettek.
2020. dec. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!