Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnám leállítan a remegést?

Hogy tudnám leállítan a remegést?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben elkezdtem remegni. Van amikor jobban van amikor kevésbén. Jelenleg még tinédzser vagyok. Több mint egy éve egy "szép" napon megéltem életem egyik legrosszabb napját és azon a napon elveszítettem az összes barátom köztük a "legjobb" barátomat akihez nem elég, hogy ott volt a több eves barátság ráadásul mondhatni szerelmes voltam belé. Nagyon fájt és hetekig sírtam. Azóta nincsenek barátaim pedig interneten keresztül próbálok szerezni. A suliba (online oktatás elött) csak az udvaron sétáltam körbe-körbe egyedül. A napjaimban semmi se történik. Egész nap csak fekszek és semmit se csinálok. A szemét gyülik körülöttem a szennyes edényekkel eggyütt. A szennyes edény ki szoktam vinni de csak azért mert anyám eléggé kiakadna és ordítozna ha nem tenném. A szobámba mondja, hogy rakjat rendet az asztalomon meg 10 centire van a kuka akkor miért nem tudom kidobni a szemetet és ilyenek. De nekem erőm sincs semmihez. A szünetbe úgy telnek a napjaim, hogy hajnali kettőig fent vagy de hajnali kettőkor már a kedvenc énekesem zenéjét halgatom és pityergek, hogy miért nem vagyok jó a világnak és miért nem kellek senkinek. Egyre többször érzem, hogy szorongok és a zene ami egy kicsit el tudja feletetni velem ezt a dolgot. De mindig ott ragadok ki, hogy nézem ahogy remeg a kezem és egyre több kérdésem van a világ felé. Semmihez nincs kedvem még amit szeretek ahoz se. De a remegés kikészít és, hogy nem tudok rendesen semmit csinálni tőle.

#szorongás #remegés #Sepresszió
2020. dec. 23. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért.
2020. dec. 23. 19:02
 2/4 A kérdező kommentje:
Illetve van amikor egyik percben jól vagyok és boldog a másikba meg már a sírás határán vagyok.
2020. dec. 23. 19:05
 3/4 Ibw4x ***** válasza:
0%
Szerezz barátokat! Ne legyél élettelen. Csak rajtad múlik. Illetve ha 1 nap alatt otthagy minden barátod, lehet, te basztal el valamit.. Emiatt depizni.... :DDD
2020. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
73%

Szerintem a legtöbb kamasz átéli ezt a "miért nem vagyok jó a világnak?" című mutatványt.

Érdemes lenne fejben elgondolkodnod, hogy mi a valódi problémád. Nincsenek barátaid, nincsenek hobbijaid, unott vagy, nem sportolsz, nem fejlődsz? Írj egy listát arról, hogy mik azok a dolgok, amik jelenleg a legjobban zavarnak téged. Ezután a listát állítsd sorrendbe, kezdd azzal, amit úgy vélsz, hogy a legnehezebb megoldani.

Aludj rá egyet, vagy párat és akár az új évben próbáld meg a lista aljáról elkezdeni megoldani a kiküszöbölendő problémákat. A legtöbbször a jó, szórakoztató hobbi megtalálása a siker kulcsa. Ezzel már kapcsolatokat is teremthetsz akár.

Hajrá, menni fog!

2020. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!