Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin függyő lettem, több...

Frontin függyő lettem, több éve szedem ahogy jön tünet, csak ez segít, ha beveszem, napi 6 mg, azalatt nem vagyok jól és erősen szorongok. A nyugtató leállításában milyen komoly akár vérből való kiüritési módszerrel történő javaslatotok van?

Figyelt kérdés
Frontin függősség napi 6 mg szedés, a függőség megszüntetése a célom, gyógyulni szeretnék,hogy a szervezetem ne kérje a következő adatokat.

2015. júl. 5. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A szorongásoktól terápiával lehet megszabadulni, EZ UTÁN következhet a Frontin elhagyása, ami egy külön terápia.
2015. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fokozatosan kell csökkenteni, de úgyis nehéz lesz. Vagy szerintem bemehetsz kórházba is, befeküdhetsz a pszichiátriára és ott majd leállítanak a szerről, de az akkor tényleg kőkemény lesz. Egyébként ha ilyesmit szedsz akkor nincs valami dokid aki ezt felírja? Mert igazából nála kéne jelezned a szándékodat és neki kéne segítenie. Szerintem a legkönnyebben mindenképp úgy állasz le, ha abban orvos segédkezik és nem egyedül akarod megoldani. de mindenképp szenvedős lesz, nem hiszem hogy volna egyszerűbb út amivel megúszhatnád.
2015. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már rég antidepresszánst kéne szedned.

Anélkül bajosan fogod letenni, de még csökkenteni is.

2015. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen mindenképpen korházi körülmények között lehet ekkora mennyiségnél leszokni magad nem probálkozz veszélyes.

vérből hamar kiürül egyébként. a függőség az idegrendszert érinti

2015. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Otthon nem fog sikerülni. Olyan megvonási tüneteid lesznek,hogy rövid időd belül fel is adod.
2015. júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tramadol ***** válasza:
Ha kemnény vagy simám megy az otthonis. De minimum 3-4 hónap. Heti 0.25 vagy 0.5 mg al kell csökkenteni a napi adagot. Nekem igy sikerül simán.
2015. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!