Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy egyáltalán nem...

Normális, hogy egyáltalán nem várom a karácsonyt? Vagy ez depresszió?

Figyelt kérdés
Régen azt vártam, hogy mikor lesz, de most egyáltalán nincs olyan hangulatom, meg úgy vagyok vele, hogy legyen már 27.-e. Folyton rossz a hangulatom, egyre többször vagyok ingerült. A párommal is folyton veszekszek, minden kis apró dolgon. Bármin el is tudnám sírni magam. Ez lehet akár depresszió is?

2020. dec. 23. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Még ha nem is vagy depressziós,de valami leki problémád lehet.

Nem azért,mert nem várod a karácsonyt.

Nem stresszelsz?

Nem érzed magadat ingerültnek?

2020. dec. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Stresszelni nem igazán stresszelek, de ingerült az vagyok. Aludni se tudok, szinte éjfélkor tudok elaludni, reggel meg alig tudok kikelni, szibte semmihez sincs kedvem
2020. dec. 23. 19:23
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Sok ember (még szerető családi közegben is) tartja nyomásnak az egész karácsonyi hacacárét. Én is várom a 27.-ét.
2020. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Elektromann válasza:
87%
A vírus járvány és az ezzel járó karantén és korlátozások is nagyban befolyásolhatják a lelki állapotot. Idén én is kevésbé várom a karácsonyt, nem annyira érdekel a dolog, mint korábban. Nem találkozhatok az ismerőseimmel személyesen, és ez szomorúvá tesz.
2020. dec. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Igazából én is várom a 27.-ét,most igazából ez a karácsonyi miziéra a hátamara se kellett volna.


Szerintem karácsony után majd te sem leszel ingerült,kérdező.

2020. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Reméljük, csak ez már lassan több hónapja tart, néha úgy érzem, hogy nem műkődik semmi. Akkor még közbejött a korona is, mivel elkaptam, 3 hétig nem javult az egészségem
2020. dec. 23. 19:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha lezajlottak az ünnepek,akkor jövőre keress fel egy pszichológust.

Szerintem már te is jól érzed,hogyy vannak lelki problémáid.

Smi igazából nagyon jó dolog!

2020. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam ezen, hogy elkéne mennem, de nem tudom, hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy szeretnék elmenni. Iszok citromfűvet, szedek gyógynövényes nyugtatót, de semmi. A havimmal is voltak problémák, fogamzásgátlót szedek lassan 2 éve, de nem volt ilyen, hogy 1 héttel előbb jött volna meg. Nem is ez a gond, hogy előbb jött meg, hanem 2 hétig tartott. Október óta 2x fordult ez elő.
2020. dec. 23. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen gyógyfüves cuccosok nem igazán gyógyítanak.

Persze jó dolgok,meg minden,csak nem ezek fognak ezekböl a problémákból kihozni.


Hány éves vagy?Szüleiddel nem lehet ilyenekről beszélni?

2020. dec. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Amikor érettségiztem az segített egy kicsit, ha nem tudtam aludni bevettem 2 db-ot és el is tudtam aludni. Cickafarok, citronfű, levendula meg még pár gyógynövény van benne. De már ez se segít.

22 éves vagyok. Lehetni lehet, de félek felhozni ezt a témát, mert nem az, hogy hülyének néznének, csak nem tudom, hovy mondjam el, hogy segítséget szeretnék

2020. dec. 23. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!