Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek is előfordultak...

Veletek is előfordultak kiskorotokban pszichedelikus élmények, hasonlóak ahhoz, amit az LSD vagy a gomba válthat ki?

Figyelt kérdés

Nekem van egy nagyon régi emlekem, talán 1 éves valahány hónapos lehettem, hogy így Anya mellett vagyok a kanapén és nézek szét a szobában és minden falon tekeregnek, egymásba olvadnak a színek, a felületek villódzanak, ragyognak váltakozó színekben, Anya mosolyogva néz rám és ilyen hullámok jönnek a fejéből mint amikor ábrázolják az adótoronyból jövő rádióhullámok terjedését, és érzem a hatalmas mennyiségű szeretetet.


2-3 éves koromból van egy olyan emlékem, hogy felkelek reggel, elnézek az ágyból oldalra és ott áll a saját képmásom, de arany színűen ragyog, és nem fíú, mint én, hanem lány. Aztán párat pislogtam és eltűnt.


10 éves koromból emlékszek arra, hogy egyik reggel felkeltem, kinyitottam a szemem, és ugyanúgy villódzott, hullámzott, meg színes volt körülöttem mint a babakori emlékemben, én pedig egy Xenomorph voltam a Nyolcadik Utas a Halálból és tudtam is tesztelni a különféle Alien végtagjaimat, aztán pislogtam egyet és minden normális volt.


Nektek voltak hasonló élményeitek?



Azért érdekes nagyon ez, mert nemrég olvastam egy kutatást, hogy amikor valaki LSD-t szed, akkor ahhoz hasonló lesz az agyi aktivitása, mint egy babáé, valamint az is lehetséges, hogy a kisbabák másfél vagy akár kétéves korig úgy tapasztalják a világot, mintha állandóan be lennének LSD-zve.



2020. dec. 25. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, és amikor LSD-ztem azt is észrevettem, hogy nagyon könnyen kerültem nosztalgikus hangulatba és előszeretettel hallgattam olyan zenéket, amiket gyerekkoromban hallottam, illetve azokban az időkben voltak slágerek szóval lehet benne valami
2020. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem volt még olyan élményem, hogy 13 évesen meghalgattam egy dalt amit utoljára 3 évesen hallottam, és hirtelen kivert a víz, és arra amit magam előtt láttam, megint beúszott a sárgán ragyogó lány-verzióm.
2020. dec. 25. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekként ilyenekre nem emlékszem. A papírt mikor másodjára benyaltam ott az volt a durva hogy a fény is durván változott. Az ablakom előtti falon volt egy fának az árnyéka - ami elkezdett össze-vissza mozogni, én meg kb csak kamilláztam hogy most mi van. Miért változik a nap fénye, és az árnyék is egyfolytában. Az LSD utazás viszont azért is durva, mert egy pont felett nincs kint, vagy bent. Minden ami volt az egy egységbe kezd össze olvadni. Tehát mentálisan lehet nehéz valakinek túljutnia rajta. Gyerekkorban ha voltak is kisebb haluk, azt nem kísérte ilyen belső mentális szétszakadás 😃
2020. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezek lehetnek előző életekbeli visszaemlékezések. Nem biztos hogy emberi faj tagjaként fejlődött a lelked, és nem biztos hogy ebben a világban.
2020. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
jajj, de túlmagyarázátok! A helyzet az, hogy az LSD-nek a hetvenek években volt nagy reneszánsza és az mind visszaköszön az akkori zenékben, rajzfilmekben és egyébb vizuális dolgokban, amiket mi nyilván gyerekként láttunk. Nézd meg a magyar népmeséket vagy Jankovics Marcell féle János Vitézt! Egy nagy LSD trip az egész!
2021. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem óvodás koromból vannak hasonló emlékeim, főleg éjszakánként elalvás előtt voltak ilyesmi "LSD trippjeim" mindenféle neonszínű, száguldó porszemekkel a szobámban. Gyönyörű látvány volt.
2021. dec. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen tele volt a gyerekkorom ilyenekkel, parszor fogyasztottam LSD-t, sok dologban olyan volt mintha ujra kisgyerek lennek
2023. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!