Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van, ha nem élvezem...

Mi bajom van, ha nem élvezem a randikat, nem érdekel az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, évek óta szingli, de nem igénylem a kapcsolatot. Magányos vagyok és vágynék egy társra, de nem tudom megérteni, hogy ezt az egész randi-ismerkedés rituálét mások hogyan csinálják végig, hogyan élvezik? Sok barátnőm tinderezik, én soha nem értettem, sőt kínosnak is érzem, mégis felmentem. Megismertem pár srácot, de egyáltalán nem érdekeltek, unalmas volt az egész. Igazából nem unalmasak, és biztosan velem van a baj, de nem megy.

Ha a szerelemről álmodozom, akkor szeretném, ha különleges lenne, és előbb lennénk legjobb barátok. Másképp nem megy, és nem értem mások hogy tudnak úgy szexelni, felengedni valakiket a lakásukba, hogy nem is ismerik egymást?


2020. dec. 29. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te csinálod jól, nem mások. Nem kell fűvel-fával összefeküdni, meg csak azért kapcsolatot keresni, hogy legyen. Persze elzárkózni se szabad, mert akkor tényleg nem lesz senkid, de az igazit nem úgy fogod megtalálni, hogy valakivel ezzel a szándékkal randizgatsz. Egy már meglévő, más kapcsolat fog átalakulni. Például barátság, munkahelyi kapcsolat, stb.
2020. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. Ez az egész netes ismerkedősdi épp a lényeget öli meg.

A gyorsaság kedvéért elvész a minőség.

2020. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért unod, mert nem fogott meg még senki, de ez nem marad így örökre. :)
2020. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!