Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizoaffektív zavaros vagyok,a...

Skizoaffektív zavaros vagyok,ami azért is rossz mert úgy érzem,elmegy mellettem az élet.Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Megvagyok győződve,hogy engem senki nem szeret, nem érzem azt hogy valakit is érdekelnék.

Zavarban vagyok amikor szembe jön velem valaki és akkor is amikor sok ember között vagyok,azaz a normál helyzetek szorongást váltanak ki.

Sokszor úgy érzem,hogy figyelnek és engem beszélnek ki,nevetnek rajtam.

Pedig tudom,hogy ez irreális mégis nekem a valóságom de ez miatt nem merek ismerkedni mert félek hogy élőnen nem leszek szimpatikus. És

Pl. Ahogy nézem a talpraesett és természetes, könnyed viselkedésének,

Nem értem,hogy én miért vagyok beszari és bocsánat hogy élek ember.


Gyógyszereim be vannak állítva.

Mit lehetne tennem?



2020. nov. 16. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer mellett nem jársz pszichológushoz, vagy valami egyéb terápiára? Pl. csoportterápia, drámaterápia, vagy valami másféle művészetterápia stb. stb.???
2020. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Muszáj gyógyszerrel élned, mi van, ha gyerekkori trauma áll a háttérben, és azt kellene feldolgozni?
2020. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én gyógyszer mellett nem érzem ezeket pedig elötte ugyan ez voltam.
2020. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,én is azt gondolom,hogy szükség lenne pszichológusra, csoportterápiára.


Én Szombathelytől 50 km-re lakom és egyelőre nem találtam lehetőséget,csak pszichátert.


Érdeklődöm és keresek tovább.

2020. nov. 18. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!