Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegek, ti hogyan...

Pánikbetegek, ti hogyan éltétek meg a földrengést?

Figyelt kérdés

Ma is, meg tegnap is volt egy földrengés, soha nem éltem át még ilyet, sajnos utána rohamot is kaptam, annyira megijedtem, és ez a félelem azóta sem múlt el.. Ti hogy bírjátok? Én nagyon félek, hogy lassan a végét járjuk, kétségbe vagyok esve🥺


18/L



2020. dec. 29. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Tudom,ez nem feltetlen használ,de nyugodj meg. Nem járjuk a végét, elofordulnak földrengések, nem itt volt,hanem Horvátországban, csak akkora volt hogy itt is érezni lehetett. Magyarországon kb 200 évente fordul elő komoly földrengés. Próbáld meg elterelni a figyelmed, rossz élmény, tudom, meg normális ha szédülsz vagy rosszul vagy, de nem feltetlen pánik, hanem maga a földrengés okozta és rápánikoltál. Nem lesz semmi gond, én mindig mondom a pánikos páromnak, hogy ennyi erővel attól is félhet hogy a fejére esik egy zongora, az életben csomó szép dolog van aminek örülni lehet, ha folyton félsz attol mi történhet veled vagy körülötted,akkor pont ezeket a dolgokat halasztod el amiktől szép az élet. :) nézz meg egy jó filmet vagy olvass valami könyvet, a pánikbetegséggel meg érdemes pszichológust felkeresni (pszichoterápia is használ sokaknak, de pl a kognitív terápia sokkal jobb eredményeket ért el pánikbetegeknel)

2020. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez most nagyon kellett, nagyon szépen köszönöm!🥺
2020. dec. 29. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia énis rohamot kaptam... Most nemrég. Borzasztóan megijesztett. Sírni tudnék. Régóta nem kaptam már rohamot de ez most betett nagyon.

25L

2020. dec. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!