Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusnál magánrendelés?

Pszichológusnál magánrendelés?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam azon, hogy elmegyek pszichológushoz. Ha magánpszichológushoz megyek annak nem tudom ,hogy marad e valami nyoma.

Nem szeretném ha esetleg valahol előjönne például munkahelyre azért nem vennének fel, mert látszódna ,hogy pszichológushoz jártam.



2020. dec. 30. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem marad nyoma, de értelme se sok. Én senkit sem ismerek, akinek használt volna. Hiába jártak. Csak a pénzük fogyott el!
2020. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen bolondok járnak pszichológushoz, sőt!

Egyáltalán nem szégyen, ha bizonytalan vagy valamiben, hozzáértővel szeretnél beszélgetni.

Én egyébként is a magánorvosok híve vagyok, így oda mennék. Egyébként nem hiszem, hogyha nem magánhoz mész, azt bárki látja, nyomon követi és esetleg nem vennének fel emiatt. Ettől szerintem nem kell tartanod.

2020. dec. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Lehet valóban csak pénzkidobás, de egy próbát nekem megér, volt már olyan ismerősöm aki jár/ járt és jót tett neki.

2020. dec. 30. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!