Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vény nélkül kapható kedélyjaví...

Vény nélkül kapható kedélyjavító gyógyszer?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek. Már egy ideje állandóan rossz kedvem van, szomorú vagyok különösebb ok nélkül és úgy érzem senkire sem számíthatok. Mindenki úgy kezeli a depressziót mint egy kitalált betegséget. Párom akit egyébként szeretek és jól megvagyunk azt mondta ezt magamban kell lerendeznem. Végülis valamennyire igaza van, hosszú tényleg nincs baj mégis szomorú vagyok. Talán a monoton munka teszi. Nem tudom. Folyamatosan szomorúság gyötör. Úgy érzem a depresszió szélén állok. Van valamilyen vény nélkül kapható kedélyjavító gyógyszer ami valakinek bevált? Orvoshoz idő és pénz híján semmiképp sem szeretnék menni, de úgy érzem most eljött az a pillanat amikor segítségre szorulok, vagy depressziós leszek ...

2019. júl. 17. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A hatásosak mind vényre kaphatók, a vény nélküliek meg hatástalanok. Ki van ez találva, ne aggódj! Ilyen valeriána cuccal ne is bohóckodj. Ajánlom a sportolást, sok stand-up comedy megtekintését, főleg Hadházi László műsorait. És ki lehet próbálni az alvásmegvonást is. Bizonyítottan és dokumentáltan kedélyjavító hatása van. Én is csináltam, működik.
2019. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt ajánlanám hogy menj a szabadba minnél többet egyébként egy vérkép nem ártana lehet vashiányos vagy d vitamin hiányod van ...szedj magnéziumot
2019. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A háziorvosod köteles ellátni pénz nélkül is. Egy általános belgyógyászati kivizsgálás amúgy sem ártana. Muszáj magadra időt fordítani! Sportolj, étkezz egészségesen és aludj eleget!
2019. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld az alvásodat is köröbülelül egy időbe időzíteni ami fontos lefekvéskor már ne nyomkod a telefont meg ezeket a kütyüket mert nem tesznek jót inkább meditálj előtte és arra is figyelj hogy hidratálva legyen a szervezeted.
2019. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Talán a monoton munka teszi." Lehetséges. Nézzél másik munkahely után. Pihenj, mászkáljatok el ide-oda, kiránduljatok, találkozz a barátnőiddel, olvass. Recept nélkül kapható a Remotiv Extra, orbáncfűből, bár nyáron pont nem alkalmas, mert fényérzékenységet okoz.
2019. júl. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet. Vérszegenység, folsav vagy b vitamin hiany is okozhat ilyen tüneteket. Hallgass vidam zeneket, sportolj, bújj ágyba a pároddal, nezz vidam filmeket, segíts másoknak. Keress érdekesebb munkát. A.veny nélküli szert pedig palinkának hívjak. De nekem a fagylalt is be szokott válni :)
2019. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg keress új barátot.Én tuti depressziós lennék ha ilyet mondana nekem akit szeretek.Full önző,hagyd ott a pixába.A monoton munka nagyon lenyom abban is igazad van.És egyáltalán nincs igaza,mikor azt mondja rendezd le magadban.Miféle kapcsolat az ilyen?Na jó,felhúztam magam.Szívjál füvet az mindenre jó elhiheted.
2019. júl. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!