Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magán vagy TB-támogatott...

Magán vagy TB-támogatott pszichológus vagy pszichiáter? Melyiket választanátok első körben?

Figyelt kérdés

Úgy alakul az életem, úgy elszeretnék valamelyik szakma képviselőjéhez, hogy segítséget, tanácsot, vagy valami irányt tudjon Nekem adni, együtt megbeszélni a dolgokat. Magán pszichiáter orvost vagy magán pszichológust sok helyen láttam, csak félek így az elején nem mindig tudnám fizetni ezeknek a költségét, mert egy OKJ tanfolyamot végzek amit még Júniusig kell fizetnem, ezért arra gondoltam, hogy kezdetben az állami egészségügyben indulnék el és ha nem tetszik maximum akkor magánhoz.


Aki látja a kérdést annak leírom, mert sokan nem tudják, de a TB-s szolgáltatások pszichiátriai gondozóban, mentálhigiéniás központokban, kórházak pszichiátriai szakrendelésén vagy területi SZTK szakrendelésen érhető el és ha jól tudom beutaló nem kell hozzá (Ezt kérem erőtsítsétek meg vagy cáfoljátok.)


Igazából tapasztalatok érdekelne, milyen volt a TB-s ellátásban milyen volt a magánban az élmény aki igénybe vett ilyet.


Talán a pszichoterápia segítene Nekem, de nem vagyok ebben sem biztos.


Válaszokat köszönöm!


23/F



2021. jan. 2. 14:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerencsés vagy, ha 50 percig foglalkozott veled. Engem meg se hallgattak normálisan régebben. Persze órákat kellett várni, rám meg jutott 3 perc. Nem értem, mire kellett órákat várni akkor.
2021. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az durva amit a 7-es, 9-es ír, gondolom ugyan az a személy, de én a járóbeteg rendelésre mondtam hogy ki a legjobb, befeküdni semmi esetre se mennék, pláne önszántamból. De dr. Kecskés tényleg kiváló, igaz hogy drága de ér is annyit. 6-os voltam.
2021. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is meglepődtem főként, hogy engem meg se várattak. 10:00 ra mentem és pontban 10 kor már hallom a nevem hogy jöjjek... Ezen azért még én is meglepődtem, hogy az állami kórház tartja az időpontot :O
2021. jan. 10. 16:29
 14/14 anonim ***** válasza:
Ú basszus ezt nem kellet volna olvasni, jövő héten fogok befeküdni, mondjuk én akartam. Nem kellett volna?
2021. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!