Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sertralin Sandoz 50 mg Ezt...

Zsolt197501 kérdése:

Sertralin Sandoz 50 mg Ezt használja valaki? Én 6 napja szedem 0.25 pár nap múlva emelem meg az egy szemre. Fejem fáj,emelkedett vérnyomás pulzus,ingadozva.És persze szédülés napi 24 órában.

Figyelt kérdés

#antidepresszáns #SSRI #Sertralin Sandoz 50 mg
2021. jan. 2. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
6 nap még kevés, hogy beálljon. Türelem, néha 3 hét is kell neki. Kitartás és jobb lesz.
2021. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A leirásból szerotonin-szindrómának néz ki a tünetegyüttes... Szedsz esetleg más gyógyszert is mellé (pl.:MAOI-t v. magasvérnyomás ellenes készitményt)? Ebben az esetben kifejezetten ellenjavalott a dózisemelés. Beszélj a kezelő orvosoddal!
2021. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
TANYDON 40 mg szedek mellé. Vérnyomás ingadozik és a pulzus, tehát nem állandóan magas.
2021. jan. 4. 10:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen! Ezzel rohadt nagy problémám, hogy előszőr szerotonin szintet kellene nézetni az orvosnak aztán a gyógyszerek felírása. Véleményem szerint. Jobb helyeken így megy. Egy egyszerű vérvétel az egész.
2021. jan. 4. 10:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudja a kezelőorvosod,hogy ezt a vérnyomás csökkentőt szeded ,tájékoztasd és arról is,hogy elkezdett ugrálni a vérnyomásod,ill. szédülsz. Remélhetőleg komolyan veszi.
2021. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a két gyógyszer nincs kölcsönhatásban egymással.

első napokban természetes, hogy rosszul vagy, ilyenkor szoktak szorongásoldót felírni mellé.

én 100mg-ot szedek.

de minden gyógyszerről szólj az orvosnak

2021. jan. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6: olvasd el a beteg tájékoztatót, illetve nem lenne tré ha ismernéd biokémiailag a két gyógyszert. Ne irj marhaságokat,ha nincs ehhez fűződően ismereted.
2021. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7/7 Nem marhaságokat írtam le, hanem a tapasztalataimat. Utána néztem a két gyógyszernek illetve részletesen elolvastam mindent. Szeretem, ha valaki ennyire "bölcs" és kritikus. :-)
2021. jan. 11. 19:51
 9/9 A kérdező kommentje:
5/8 Sajnos nem veszi komolyan, mert mindenre azt mondja, hogy beképzelem magamnak ezek ne lehetnek a gyógyszer mellékhatásai. Továbbá májat megpiszkálja nem voltak jók az értékek. Illetve a Nátrium szintem 133 enyhén csökkent. Ezekkel kapcsolatban is azt mondta, hogy semmi köze a gyógyszernek.A tájékoztatóban meg fehéren feketén ott van, hogy de bizony mellékhatás.
2021. jan. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!