Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Fél éve van már ez és bármit csinálok nem javul,nem múlik, és egyre rosszabb érzés. Először elvesztettem az érdeklődésem minden olyan dolog iránt, amihez eddig volt kedvem. Egyre szomorúbb lettem, volt olyan hogy ok nélkül is. Elkezdtem magányosnak érezni magam, nagyon. Még társaságban is. Magamban tartok mindent, nem akarom hogy ilyen állapotban lásson az anyukám mert nem akarom megbántani.

Most ott tartok hogy szinte egyáltalán nem tudok aludni, napi 2-3 órát alszok. Rengeteg sírok, és elment az étvágyam. Minden nap minimum 1 étkezés kimaradt, bár mostanában már több. 3 nap alatt fogytam 1 kilót. Öngyilkos gondolataim vannak. Minden nap olyan mint a többi. Undorodom magamtól, sose voltam megelégedve magammal.

Mi bajom lehet? Szükség van szakemberre?


2021. jan. 2. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vírus miatt. Korlátozások. Otthon van az ember. Nem tudsz sehová se menni. Programokat nem igen szervezhetsz. Nem tudsz utazni. Ahogy majd feloldódik jobb lesz a helyzet. Addig szedj nyugodtan macskagyökér kivonatot. :)
2021. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, keress fel egy pszichológust mindenképp! Nem szabad szégyellni, menj. Vagy beszélj bárkivel, csak kérj egy kise segítséget.
2021. jan. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 kommentelőnek igaza van, keress fel szakembert, vagy ha azt nem lehet, mindenképpen beszélj valakinek erről a folyamatról. Nem szabad megijedni, Te is érsz annyit, hogy mások meghallgassanak, nem csak mások baja a fontos.

Csak az tud segíteni másokon, aki magán is tud segíteni, ezért fontos, hogy megbeszéld ezt például anyukáddal.

2021. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

szia!

sajnos ugyanilyen problemaim voltak/vannak. nekem ez a virus megjelenese utan kezdodott. 5 honapot szenvedtem egyedul, aztan vettem a batorsagot es elmondtam anyanak. azota jarok pszihologushoz es nagyok sokat segit. kitudom mondani mit erzek es megoldas is van ra. hidd el ez nem egy olyan allapot amin nem lehet valtoztatni, meg, ha neha igy is erzed. ne szegyeld elmondani ezt anyukadnak. drukkolok neked<33

2021. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!