Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Készül valaki mostanság...

Készül valaki mostanság pszichiátriára, hogy kell oda készülni stb ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 04:08
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Megnézik az eddigi labor és egyéb leleteidet, kérdik a panaszaidat, tesztet töltetnek ki veled, beszélgetnek veled.
2021. jan. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen, vagy melyik pszichiátriáról van szó? Meg milyen okból készülsz odamenni? Először mész oda? Nálunk semmilyen laboreredménnyel nem foglalkoznak. Kicsit beszélget veled a szakasszinsztens, az alapján ír egy kis történetet a kórtörténethez, ha új vagy tesztet is adnak, ami semmit nem ér. Ha szerencséd van találkozhatsz pszichiáterrel is, és ír fel gyógyszereket. Ha nem, akkor az asszisztens teszi ezt meg. A végén aláíratja a pszicháterrel, és kész vagy. Legalábbis itt nálunk kecskeméten a pszichiátrián így folyik. Máshol még nem jártam,de ennél gondolom bárhol többet foglalkoznak veled.
2021. jan. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miskolcra készülök, vagy Debrecenbe.😪
2021. jan. 7. 03:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma kaptam beutalót, meg nem voltam. Engem is érdekelne mik a tapasztalatok?
2021. febr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!