Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholizmus elkerülésével...

Alkoholizmus elkerülésével foglalkoznak a pszichológusok, segíteni tudnának rajtam?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, most azt érzem, hogy még nem vagyok 100%osan alkoholista, de elég sokat iszok. Magánéleti problémáimat kb csak egy barátom és nővéremmel tudom megosztani. Viszont ha valami nem úgy sikerül, ahogy szeretném, akkor alkoholba folytom bánatom.

2021. jan. 4. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Igen és már az dicséretes, hogy felismerted a problémát. Mondjuk én a pszichiátereket többre tartom.
2021. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
nagyon jó hogy felsimerted a problémádat. pszichológushoz menj minél leőbb (a pszichiáter csak gyógyszerket ír, az csak látszatmegoldás)
2021. jan. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Menj be egy drogambullanciára, vagy addiktológiára. Úgy gyorsabb lesz.
2021. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy tévedés, pszichiáterhez jártam, sose adott gyógyszert. Bezzeg a neurológus...
2021. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!