Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki latszolag jol van,...

Ha valaki latszolag jol van, de mar eldontotte, hogy megoli magat, akkor az ugye nem veri at a pszichologust, akarmit mond neki, hanem atlat rajta?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha átlátna es előre meg tudnák jósolni hogy határozottan öngyilkos akar lenni akkor nem történnének öngyilkosságok olyan emberekkel akik orvoshoz mennek... sajnos saját tapasztalat pszichiater is látta mégis megtörtént.
2021. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

Nem értem, miért jó átverni.

Miért kell,hazudni, hogy jól vagy?

Nem kell másokkal játszani.

Az neki is lehet kudarc, hogy nem tudott segíteni egy emberen

aki tőle várta a segítséget.

Ja, hogy neked ez mindegy?

2021. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem rolam van szo... :(
2021. jan. 3. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Az nem sajnos, hanem szerencse.

Bocsánat azt hittem te akarod megölni magad.

2021. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, átverheti. Sokszor nehéz meghozni azt a döntést, hogy valaki megöli magát, de amikor az elhatározásra jut, megkönnyebbül, boldogabbnak tűnik, és akár át is verheti a pszichológust, mert érdekében áll elhitetni hogy jól van, másképp nem tudja majd megölni magát, ha pl pszichiátriára zárják.
2021. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez ellentmondásos. Ha valaki eldöntötte, hogy öngyilkos lesz, akkor az megteszi, de akkor minek kell a pszichiátert átverni? Vagy úgy döntötte el, hogy megöli magát mondjuk két hónap múlva, addig meg eljátsza, hogy jól van? Semmi értelme.
2021. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!