Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelen, hogy függőséget...

Mit jelen, hogy függőséget okozhat a frontin?👇

Figyelt kérdés
Milyen érzést okoz, hogy függővé tesz, jó aludni vagy hogyan van ez?

2021. jan. 5. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvonási tüneteid lesznek nélküle.
2021. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
amikor abbahagytam, akár ilyen 1-2 hetes szedés után csak, akkor nem tudtam elaludni, kellett pár hét, mire beállt az alvásom, nekem ez
2021. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozzászokik a szervezeted, növelni kell az adagot ugyanannak a hatásnak az eléréséhez, lassan olyan adagot kell bevenned, amit már nem is írhat fel a szakorvos sem. Ekkor szépen levesznek róla, ami állítólag elég kellemetlen élmény: remegés, hányás, pánikbetegség, fejfájás csak így kezdetnek.. de mindenkinél más. Aztán vége, leszoksz és megfogadod, hogy nem nyúlsz többet benzókhoz.

Én a rivotrillal voltam így, de attól még úgy is érzed magad, mintha berúgtál volna. Igazi függőséggyár. Nem is megyek olyan orvoshoz, aki csak megemlíti ezeket.

2021. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem, nem fogok gyógyszeranalízist készíteni a rivóhoz vagy más hasonló cucchoz. Hagyjatok ezzel privátban. Menjetek pszichiáterhez, a lelketlenebbje 9000/óráért bármit fel fog írni. Sok sikert a függőséghez.
2021. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy függeni fogsz tőle.. tehát ha van bajod.. és nem jó.. beveszel egy tabit.. következő alkalommal megint.. mert a multkor is jó volt.. azt veszed észre, hogy a harmadik alkalommal nem segít a tabi.. több kell.. kialakul a tolerancia... a tested megszokja a tabit.. a tabi kell.. iratni kell, hazudni a dokinak... mert már annyi kell, hogy nem ad.. aztán jön a net.. a neten rendelsz, mert már senki sem ír fel neked.. jópárszor átvernek.. nem alszol, ha nincs otthon tabi.. és előbb utóbb egy tabi lesz az agyad helyén.. az lesz mindenre a megoldás.. a méreggel telítődott szervezeted.. toleráns a saját hormonjaidra is.. se aludni se örülni nem fogsz semminek.. lógsz - függsz egy cérnaszálon, ami összeköt a valósággal, barátokkal, munkával, pihenéssel, családdal.. és ez a cérnaszál a tabi.. a függőség biokémiai, és pszichés.. a méreg ürülése gyors.. a lelked függ igazán a tabitól.. hogy van e vagy nincs.
2021. jan. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!