Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichológus tud segíteni?

A pszichológus tud segíteni?

Figyelt kérdés

Eddig több pszichológusnál voltam, de a kezeléseket mindig abba kellett hagynom, mert elfogyott a pénzem.


Most viszont (egyetemista vagyok) találtam egy ingyenes lehetőséget, és most elszántam magam arra, hogy tényleg végigjárom a terápiát.


Arra lennék kíváncsi, hogy akik szintén jártak pszichológushoz, meg tudnák osztani az élményeiket erről? Hatásos volt? A terápia abbahagyása UTÁN is hosszútávon működött a pozitív hatás?


Köszönöm a válaszokat!


2021. jan. 10. 13:27
 1/2 A kérdező kommentje:
A legfontosabb problémáim egyébként a kapcsolatokban van, a barátkozás és párkapcsolati szempontból sem érzem, hogy boldog lennék.
2021. jan. 10. 13:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! 2019 ev elejen mentem eloszor egy krizis feldolgozasa miatt, majd onismeretre ott ragadtam. Masfel eve jarok. Csak pozitivan tudok nyilatkozni.

Baromi sokat segitett a krizis feldolgozasaban, eszrevette azt, hogy zavar (haragszok magamra), ha meg arrol beszelunk. Ezzel tovabb eroltette, es arra is figyeltunk, hogy miert vagyok merges magamra.

Kozben sok minden massal is foglalkoztunk. Regebben mindig magamra vettem, ha valakinek rossz velemenye volt rolam. Most mar konnyebben kezelem, es jobban eldogadom, hogy mas frusztracioja nem az enyem.

Ezek ugy lopoztak be az eletembe, hogy eszre sem vettem.

Meg tovabb jarok hozza, amiatt is, amit te is irsz: azt szeretnem, ha ezek tartosan beepulnenek az eletembe.

Osszessegeben: nagyon kiegyensulyozott lettem. Nagyon halas vagyok a pszichologusoknak ezert.

En csak ajanlani tudom.

Ha van kerdesed, irj nyugodtan.

Sok sikert!

2021. jan. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!