Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol kaphatok segítséget, ha a...

Hol kaphatok segítséget, ha a pszichológusok, terapeuták nem segítenek?

Figyelt kérdés

Voltam náluk és csak rosszabb lett.

Szóval akkor?



2019. máj. 18. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a betegséged? Ez attól is függ
2019. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egészséges vagyok csak gondok vannak!
2019. máj. 18. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"egeszseges vagyok, csak gondok vannak" hat baratom en is hallok, csak epp nincs fulem. mi a konkret gond?
2019. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi a baj? Nekem leírhatod. Nem akarom a pszichológust játszani, de megpróbálhatnék segíteni.
2019. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írjál már konkrétumokat. A pszichológus nem arra való, hogy simogassa a lelkedet, hanem hogy rávilágítson, hogy mit csinálsz rosszul. És ezzel szembesülni kellemetlen folyamat, ami viszont nem jelenti azt, hogy haszontalan. Csak meg kell várni, míg a változás meghozza az eredményét.
2019. júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként az normális ha úgy érzed, hogy rosszabb lett. Mivel szerintem kezdett rávilágítani a probléma gyökerére. Hányszor voltál náluk? Van akinél a kezélés félév-évekig is eltarthat. Nem érdemes feladnod

Ha viszont úgy érzed, hogy vége, nem segít semmi, akkor pszichiáter..

2019. júl. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!