Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Nem vizsgáltak ki rendesen, de néha úgy érzem, mintha nem is ebben a világban élnék, csak a saját fejemben... Zavarosak a gondolataim, téveszméim vannak és képzelődők... A bipolaritást már megállapították... Feltételeztek nálam skizofréniát is de csak 17 éves vagyok, és ha szedem a gyógyszert csak párszor hallok hangokat. A fura fények természetesek. Szoktam apró csínytevéseket csinálni (talán ez is számít) ömm meg érzem a túlvilági erőket. Nem értek ehhez a betegséghez, szedek anti pszichotikumot, de ígyis egyre feledékenyebb is vagyok (legalább háromszor felejtettem el mit akartam írni) érzem a démonokat, és mivel 160-as a logikai iq-m a környezetem is tönkremegy körülöttem, mert igaz amit mondok, így valóságnak élik meg... Nagyon akaratos is vagyok. Nem tudom mi lehet ez az egész, mintha ez nem is én lennék... Lehet, hogy én vagyok a démon aki megszállta magamat... De hiszek Istenbe... Elnézést, a végén szemléltettem egy őszinte gondolatmenetet. Légyszíves ne nézzetek bolondnak, de már nagyon félek!

2021. jan. 17. 23:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Látom milyen buta vagyok, de egyszerűen feszült vagyok ahhoz, hogy gondolkodjak, és a pszichológus szerint, akihez járok egy hat éves szintjén vagyok már nem tudom milyen területen. Nagyon durvák a téveszméim, és amíg nem szedtem gyógyszert sokkal gyakoribb volt a hanghallás. Csak nem mondtam el őszintén.
2021. jan. 17. 23:20
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha kipucolnad az agyad ezekből a süket gondolatokbol, és inkább az élet kisebb nagyobb szépségein toprengenel? Démonok és boszorkányok nem léteznek.
2021. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igaznak kell lennie! Csak sajnos már valamiért nem igazán irányítok, tehát olyasmikre is emlékszem, amik meg se történtek, és amik megtörténtek, azokat nem tudom felidézni
2021. jan. 17. 23:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Minek kell igaznak lennie?
2021. jan. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezeket csak mind bekepzeled, akkor is ha teljesen valosagosnak eled meg. Az IQ-dnak semmi koze ahhoz, hogy mit latsz, hallasz. Bar velszeg ezt sem hiszed el, a betegseged miatt. Mert beteg vagy. Ujra pszichiáterhez kellene foridulni, egy korkep miatt, es gyogyszerekert.
2021. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: hogy nincsenek démonok... Bátorság kijelenteni, de így tűnhetnek csak el! Félek felnézni ide... Félek, hogy bolondnak néztek, vagy színjátékosnak, ezért nem vagyok őszinte a pszichiáterrel se... Rájöttem, hogy úgyse lát a fejembe, ezért van minden tévedése, vagy nem tudom... Ez hülyeség... Megint látom a nagyon vékony és a nagyon kövér alakokat, de ezt most végre jól esett kiírni magamból!
2021. jan. 17. 23:41
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem merek aludni éjszakánként, max nappal😬 a szüleim nem hisznek nekem, és én se hiszek már magamnak... Pedig valamiért nem tiszta semmi egyre inkább... Be volt állítva a gyógyszer, de híztam 30 kg-t... Eddig nem volt baj. Most majdnem kiáltottam... Baj van úgy érzem
2021. jan. 17. 23:46
 8/13 A kérdező kommentje:
Feladásnak számít, ha ennyire visszaestem? Nemrég egy hipergömb vektorterén gondolkodtam... Köszönöm az eddigi válaszokat!
2021. jan. 17. 23:48
 9/13 A kérdező kommentje:
*a nemrég alatt azt értem, hogy kb három hete
2021. jan. 17. 23:49
 10/13 anonim ***** válasza:
hallucinálsz, van gyógyszer, amit ezeket megszünteti. Ha az orvosod nem ír ilyet, akkor másik orvoshoz kell menni, különben teljesen leépülsz.
2021. jan. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!