Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sertralin sandoz szorongásra?

Sertralin sandoz szorongásra?

Figyelt kérdés

Ma voltam először pszichiáternél és ezt a gyógyszert írta fel. 25mg-ost minden reggel egy felet kell szednem. Mennyiben fogja ez befolyásolni a szorongásomat? Szociális fóbiát és alvászavart állapított meg egy kis enyhe depresszióval. Mikor fogok tudni normálisan emberek közé menni ? Úgy hogy nem stresszelek miatta folyamatosan? Én csak normális szeretnék lenni.

22/L



2021. jan. 21. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
NORMALIS VAGY!!! Nehogy azt hidd, hogy te kevesebb vagy, mint mas! Ertekes vagy es ennek az ellenkezojere soha de soha ne gondolj! Anyukam panikbeteg, alvaszavara is van, de amikor o jart pszichiaterhez akkor xanaxot irt fel neki. Rakerdezek, hogy ismeri-e, szedett-e ilyen gyogyszert
2021. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A sertralin egy antidepresszáns hatóanyag, többen is gyártják, köztük a Sandoz (az eredeti gyógyszer a Zoloft). A 25 mg a kezdő adag, általában egy hétig adják, utána 50 mg a szokásos (ez az állapottól függően tovább emelhető). Azt írják, hogy néhány héten belül várhatsz javulást, de ez bekövetkezhet akár hamarabb is. Én anno Zoloftot szedtem, viszonylag hamar segített (1 hét - 10 nap, ha jól emlékszem
2021. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azert arra keszulj fel, hogy az elso egy honapban elegge ratud erositeni a szorongasodra, utana viszont erot veszel magadon es jobban leszel. En 2eve szedem 50mg stertalin sandozt.



Az elso hozzaszolonak igaza van, normalis vagy! Ha akarod tul leszel ezen csak rajtad mulik, meg ha kehetetlennek is tunik most!

2021. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!