Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A tüneteimmel (lehangoltság,...

A tüneteimmel (lehangoltság, étvágytalanság, alvászavar) hova ad beutalót a háziorvos?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, 1 éve kínoznak ezek a tünetek, de 2 napja tényleg alig tudok enni, és kerültem spontán a sírás határára.

Akinek voltak ilyen tünetei, írja le, hogy hogy gyógyult meg, mennyi idő alatt, stb...


2010. aug. 15. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a változó hormonok okozzák a problémádat. Serdülőkorban ezek a tünetek meglehetősen gyakran jelennek meg. Szerintem keressetek egy pszichológust, és beszélgess vele a problémáidról.
2010. aug. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ebből kórház lesz. Egyik ismerősömnek is ilyen panaszai voltak. 5 napot volt kórházban és végül a lapjára azt írták hogy pszichoszomatikus betegsége van. Magyarán semmi baja csak beképzeli magának


ha gondolod keress fel egy háziorvost

2010. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, azt teszem.
2010. aug. 16. 10:38
 4/6 A kérdező kommentje:
A doktornő laborba küldött vérvételre.
2010. aug. 17. 15:54
 5/6 anonim válasza:
100%
Kamaszkori depresszió, klasszikusabb tünetleírást esetelemző órán sem tudnak adni. Egy kiadós beszélgetésre, rosszabb esetben SSRI-re lehet szükséged .
2010. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. aug. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!