Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik a legjobb tanulást...

Melyik a legjobb tanulást segítő kapszula?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy jól fogjon az agyam, tudjak tanulni és koncentrálni.

Melyik tablettát ajánljátok?

Gondolok itt a halolaj, ginko bilobás tablettákra.

Melyik a leghatékonyabb?

Memolife max-ról mi a véleményetek?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 26. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos a változatosság, és mellette pihenj és egyél rendes kaját.
2021. jan. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A memolife-ról nincs tapasztalatom, de nem igazán éreztem változást, ha szedtem valamit. Viszont amióta eljárok egy-két naponta egy órát sétálni, nem olyan megeröltetö koncentrálni és jobban fog az agyam. Azért a séta jött be, mert viszonylag jól ,,ki lehet szakadni a suliból". Mindig megbeszélem magammal, hogy ez egy szükséges idökiesés, mert úgyis csak szenvednék, ha egész nap eröltetném a tanulást.

Saját tapasztalat alapján szerintem a lényeg, hogy olyan kilapcsolódást iktass be, ami pihenteti az agyad és kiszakít a tanulós környezetedböl.

És persze ahogy már írták: egyél rendes ételeket, vigyél be elég vitamint és igyál sokat. Az agy nagy része víz.

2021. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kapszula kéne ami tanul is helyettünk :'D
2021. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak bekapnánk egy kapszulát és már tudjuk is az egész történelmet :D
2021. jan. 27. 23:38
 5/6 anonim válasza:
100%
Személy szerint nagyon sok vitamint és ilyen agyserkentő sz@rt kipróbáltam már. Évekig szedtem őket. Nagyon sokat költöttem rá! Pénzkidobás!!!! Azt a pénzt költsd inkább normális kajára. Semmi sem tudja helyettesíteni a helyes táplálkozást, az egészséges életmódot. Rendszeres sport, normális kaja, megfelelő pihenés ez a titok. Hiába szedsz be bármit, nem fogsz tudni elérni olyan hatást amire vágysz hosszútávon. A koncentrálás és a tanulás is tanulható. Ne várj csodát placebo kapszuláktól. Nekem nem segített a tanulásban. Együtt szedtem évekig: Ginseng, biloba, lecitin, omega3, B-komplex, c-vitamin, és még próbáltam a tyrozin-t, tryptophan-t, memolife. Szinte minden oldalról rendeltem. Tegyél vele egy próbát, de ha jobban utánna jársz egy kicsit és olvasgatod a külföldi tanulmányokat is lehet meg fogod gondolni magad. Hosszútávon nem minden vitamin olyan jótékony hatású mint ahogyan azt beállítják. Itt az eladáson van a hangsúly, ez olyan mint a fogyasztó kapszula, "csak beveszel egyett és már érzed is a hatást, pafff... már is ledobtál 15 kilót 1 hét alatt." Pfff! Meg sorolhatnám a hasonló marketing dumát.
2021. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5. vitaminok meg ilyenek nyilván nem tanulnak helyetted, meg ne azt várd el majd minden jó lesz tőle. Az ilyen bio dolgoktól meg ne várj misztikát indulj ki abból, hogy egy nyugtató tea is nyugtat de ha frontint szedsz/ szedtél akkor lehet hatástalannak érzékeled.
2021. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!