Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Használt már valaki Pharmacoid...

Használt már valaki Pharmacoidea Agyserkentő kapszulát?

Figyelt kérdés

Ha igen mi a véleményed?

Vizsgaszezon van, és kéne valami agysegítő:D...

Ezt az egyet találtam, ami szimpatikusnak tűnt.

Valamint CSAK neten található meg?



2018. máj. 12. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem viszont nem szimpi

gyógyszertár lecitin-biloba komplex vitamin

reergin tabletta

esetleg koffein tabletta

én ezeket szedtem vizsgaidőbe

a lecitin-bilobánál nem kell jobb

2018. máj. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer vizsgaidőszakban sok Bilobil kapszulát ettem, mert nagyon jól ébren tudtam maradni tőle, ez kitágítja az agyi ereket. de tartós és nagy mennyiségű szedése után szédüléses, hányásos szörnyű rosszulléteim lettek. Először elkezdett forogni körülöttem minden, lefeküdtem az ágyra, szinte kapaszkodtam a szélébe, aztán hányás és hasmenés is rámjött. A gyógyszer abbahagyása után megszűntek.
2018. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

volt olyan hogy hónapokig szedtem nekem semmi bajom nem volt tőlle, sőt egyik haverom szédül edzés közbe ő arra is bilobát szed, mióta szedi nem szédül

de ez is valamilyen szinten gyógyszer, lehet nállad kicsit másképp hatott

2018. máj. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

'Nekkem semmi bajjom nem lett tölle :D'


A gingko szerintem sem ajánlott hosszú távra, egy egészséges fiatal idegrendszer számára. Főleg nagy mennyiségben. Mindent túl lehet adagolni... (egyébként nekem a gingko szorongásos, idegességgel járó állapotot okozott, szóval abbahagytam)


A lecitint lehet szedni probléma nélkül.

2018. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. máj. 13. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!