Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti,hogy vagytok új munkahely...

Ti,hogy vagytok új munkahely kezdésekor ?

Figyelt kérdés
Akárhova mentem dolgozni,már előtte napokban gyomoridegem van.Csak jár az agyam,hogy meg fogok e felelni meg ,hogy hogyan fognak a munkatársak hozzám viszonyulni. Túl parázom nagyon. Tudom nem kéne ennyire,de csak jönnek a negatív gondolatok,hogy vala.it bénázok,vagy nem tudok beilleszkedni és nem fogadnak el.
2021. febr. 3. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Már egy ideje nem veszek részt ilyesmikben, de anno én nagyon örültem, hogy új közösségbe mehetek, ahol senki sem tudja, hogy valójában egy bunkó fasz vagyok. Igaz, életemben három munkahelyem volt, amiből kettő diákmunka, több meg valószínűleg nem lesz.
2021. febr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem mindenki izgul kicsit ezek miatt, én is szoktam. Túlparázni nem kell, mert akkor az kihathat a munkádra is, elveszi a figyelmedet is,viszont érdemes tisztában lenned azzal mit tudsz és erősíteni magadban, hogy minden rendben lesz.
2021. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én épp a héten kezdetem. Nem paráztam, de annyira kegyetlen rossz érzés, ahogy nincs időm mellette semmire, csak beszívja az időt. Meg igazából azt is érzem, hogy nem én fajták a többiek. Meg semmi kedvem az egészhez. De holnap is nyolcra menni kell és még fenn vagyok.


De amúgy az, hogy betanulás nehéz az nagyjából normális, de most engem sem vigasztal.

2021. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!