Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ciki megkérni vagy megkérdezni...

Ciki megkérni vagy megkérdezni a pszichológusomat, hogy tegeződhetünk-e?

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk, ő férfi, én nő.

2021. febr. 5. 05:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem ciki, sokszor legbelül szeretnék is az emberek, hogy tegezzék őket...
2021. febr. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

En megkerdeztem tole, amikor a tanacsadas utan terapiara kezdtem jarni hozza. Mondtam neki, hogy nem tudom, mi a szokas es lehet-e, de orulnek, ha tegezodnenk, konnyebb lenne. Azt mondta, hogy terapiaban soha nem tegezodik. Szerintem jol van igy, es ertem, hogy miert kerte a magazodast. A mi relacionkban szinten kb egyidosek vagyunk, en no, o ferfi.

De hallottam, hogy masok meg tegezodnek :)

Kerdezd meg nyugodtan, es barmelyik valaszt kaphatod :)

2021. febr. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem jó a tegeződés ő nem az ismerősöd,hanem egy szakember, így viszonyulj hozzá.
2021. febr. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Általában nem szerencsés ilyen élethelyzetben tegeződni. Ettől függetlenül meg lehet kérdezni. Abból baj nem lesz.
2021. febr. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen szituációkban, ha felmerül egyáltalán a tegeződés lehetősége, akkor azt a szakember ajánlja fel. Amennyiben ez nem történt meg, akkor nincs tegeződés (és szerencsésebb is megtartani 2 lépés távolságot).
2021. febr. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Terápiában nem egyenrangú a két ember.
2021. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Te fizetsz, mondd meg mi lesz.
2021. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Nyugodtan meg lehet kérdezni. A pszichológusnál elég személyes dolgok kerülnek szóba, és ilyen dolgokról sokkal természetesebb tegeződve beszélni.
2021. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem attól függ hogy fogalmazol. Ha azt mondod te nem tudsz magázódva beszélni a dolgaidról és ez így nem annyira működik neked, akkor nem hiszem, hogy azt mondja, hogy többet nem találkozunk.
2021. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Na, mi lett? Egyébként vannak tegeződő pszichológusok és magázódók. Ő, pláne ha férfi, már az etikett szerint sem fogja felajánlani a tegeződést, de a kliens megkérdezheti és választ kap. Ha én pszichológus lennék, én magázódnék, mert a tegeződés átcsúszhat barátkozásba.
2021. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!