Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan vehetném rá az anyámat...

Hogyan vehetném rá az anyámat hogy elvigyeln adhd vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Nagy valószínűséggel figyelemzavarom van, minden tüneteim megvan, és kiskoromban is volt, bár azt ellensúlyozta hogy könnyű volt az általános és nagyon jól tanultam.

Édesanyám amikor pár éve megkértem hogy pszichológushoz menjek mert sok sz4rság halmozódott fel bennem, akkor is vagy 4 hónappal később kért időpontot, amikor már szinte teljesen jól voltam.

Tehát nem sok figyelmet tulajdonítana annak ha odamennék hozzá hogy vigyen kivizsgálni, főleg mert a régi jó jegyeim miatt "biztos csak ellustultam" és "csak kitalálom ezeket.

Most 16 vagyok, tehát nem sok esélyem van nélküle bármit csinálni, de jelenleg az online oktatás alatt rosszabb a helyzet, majdnem megbuktam több tantárgyból félévkor.



2021. febr. 8. 10:35
 1/1 anonim ***** válasza:
83%
Fordulj első körben az iskolapszichológushoz! Ha ő szakvéleményt ad, akkor anyád köteles lesz továbbvinni szakorvoshoz.
2021. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!