Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan szerezhetnék nyugtatót...

Honnan szerezhetnék nyugtatót recept nélkül?

Figyelt kérdés
még nem múltam el 18 éves, nem tudom ez kizáró ok-e. tényleg szükségem lenne rá, pánikrohamaim vannak és már nem tudom mit csináljak...

2021. febr. 8. 20:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Es az miert nem opcio, hogy orvoshoz fordulsz? Ha valoban beteg vagy, akkor fel is irja neked.
2021. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%

Ha depresszios vagy, panikrohamod van, akkor gondolom orvos allitotta fel a diagnozist, tehat kerdezd meg tole.

Ha meg nem, akkor menj el pszichologushoz, majd pszichiaterhez (ha kell), es aztan meglatjatok.

2021. febr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
voltam pszichológusnál, de gyűlöltem, szánalmasnak éreztem magam tőle és úgysem használt mert nem nyíltam meg, csak tárgyilagos válaszokat adtam. tényleg nagyon szükségem lenne nyugtatóra, úgyhogy ha tudjátok kérlek segítsetek
2021. febr. 8. 21:09
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
menjél dokihoz
2021. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem erre vagyok kíváncsi
2021. febr. 8. 21:13
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

3

Pszichologus nem orvos. Pszichiaterhez fordulj.

2021. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%

Megértem a kérdezőt..

Én is voltam pszichológusnál és nem tudtam megnyílni neki, amikor pedig a szüleimhez fordultam jött a válasz, hogy "dehát már voltál pszichológusnál, minek másik?"..sajnos nem mindenki ugyanolyan, és nem mindenkinek ilyen egyszerű a dolga.

Sajnos a kérdéssel kapcsolatban nem tudtam segíteni, de kitartást <3

2021. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy elvileg a háziorvos is kiírja neked, persze nem mindig.
2021. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#11


,,Te kis takony"


Te pedig valami olyan gyógyszert szerezz be ami az EQ szinteden javít mert az ilyen fajta megszólítással nem segítesz

2021. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
miért van szükség a bunkózásra ismeretlenül? nem keresek dílert, egy egyszerű kérdést tettem fel. a kis takony megnevezést pedig nem érzem helyén valónak. aki nem segítő szándékú válaszokat ad vagy kérdést tesz fel, nem értem mit keres az oldalon.
2021. febr. 8. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!