Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyre többször úgy érzem,...

Egyre többször úgy érzem, hogy szívesen meghalnák?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok egy ideje. Öngyilkosság ritka hogy megfordul a fejemben, de a testem vágását, bántását is megtudom állni. Gyakran nehéz, de egy ideje nincs rá késztetésem. Viszont egyre többször jut az eszembe az, hogy ha esetleg evés közben megfulladnák, megvágna az áram, vagy esetleg ha elcsapna az autó azt nem bánnám, sőt örülnék neki, nem ugranák el az útból ha esetleg esélyem lenne még menekülni. Eddig úgy voltam vele, hogy soha nem hagynám el a családon és a barátom, nem tenném meg velük, meg mindig rosszul lettem a gondolattól, hogy nekik nélkülem kell boldogulniuk, de néha már ez sem izgat ha a halálomra gondolok, pedig jobban szeretem őket mint valaha, jobb a kapcsolatunk mint valaha. Na, mit gondoltok erről?


18l



2021. febr. 10. 22:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is volt olyan időszakom hogy nagyon lehangolt voltam. Nem birtam enni se, aludni se. De ez csak egy átmeneti állapot te is ki fogsz belőle jönni. Nekem pár hétig tartott. A halálon meg ne gondolkodj az élet szerintem egy ajándék ki kell élvezni.
2021. febr. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egyre élvezetesebb arra gondolni, hogy ártok magamnak, ha egyedül vagyok. Vonzó számomra hogy egy önpusztító szarkasztikus utálatos ember legyek és nem tudom a halálról a gondolataimat sem elterelni. :/
2021. febr. 10. 23:01
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de erről jobb lenne beszélhetni egy szakemberrel🥺 Ez nem normális!

Légy boldog és élvezd az életet!

2021. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Ha nagyon zavaróan jön ez a gondolat, akkor mond el ezt, még ha nem is hiszel benne, akkor is segíteni fog:


"Szent Lechitiel, segíts, támogass, emelj fel.."


Egy probat próbát megér, akkor is ha nem hiszel benne..


Kívánom, hogy legyél jobban és boldog.

2021. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ui.: Szent Lechitiel (egy főangyal egyébként, a vigasztalás és reményadás az ő fő feladata)
2021. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
2021. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
meghalnék, nem pedig meghalnák.
2021. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Így legalább nem halok meg hülyén
2021. febr. 15. 00:59
 9/21 anonim válasza:
Meghalnék*
2021. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
47%
Megfulladhatnék*
2021. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!