Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarom elhinni, hogy...

Nem akarom elhinni, hogy bipoláris lennék?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam azt a diagnózist, hogy "bipoláris affektív zavar, jelenleg kevert tünetekkel" Én ezt nem akarom felfogni. Bipolárisok! Ti is így voltatok vele az elején? Engem ez nagyon zavar, nem hiszem, hogy ilyen bajom lenne, két éve depresszióval kezelnek, most meg hirtelen bipoláris. Én ezt nem értem. Ismerőseim szerint nem vagyok az, vagy csak nyugtatni akartak nem tudom. Ti hogy fogadtátok el és hogy jöttetek rá, hogy tényleg bipolárisok vagytok?

2021. febr. 11. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Az mi?
2021. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Figyelj, nem lettél más, eddig is az voltál, csak adtak neki nevet. De nem tűnt fel a folyamatos hangulatváltozás?
2021. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
sok ember bi... de ha ez is meg az is vonz, most ezzel nem tudsz mit tenni. Engedd szabadjára, emiatt senki nem fog elítélni. Sőt. Még jobb is, mert aki megtetszik azt már "viheted" is
2021. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

3

XD

2021. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

A bipoláris személyiségzavarról van szó...laikusként nem gondolom,hogy mindenki annyira szélsőséges tüneteket produkál,mint mondjuk a Homeland sorozat főszereplője...

De biztosan ijesztő lehet neked ilyen diagnózist kapni. Lehetséges,hogy egy másik szakember véleményét is kikérd? Csak,hogy bízni tudj a diagnózisban,meg a gyógymódban, gyógyulásban! Minden jót!

2021. febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!