Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon mentálisan beteg vagyok?

Vajon mentálisan beteg vagyok?

Figyelt kérdés
Mostanában nem igazán vagyok kíváncsi az embertársaimra, nem nagyon szeretek beszélni velük! Men utálomőket vagy ilyesmi csak egyszerűen mostanában nincs hangulatom hozzájuk! Szivesen halgatom amit mondanak de semmi kedvem válaszolni rá! Olyan mintha az életem egy vonat lenne amely most egy állomásra ért ahol pihenek, magamban elvagyok élvezem a békét és nyugalmat de majd egyszer tovább indulok! Akkor majd újra keresem az emberekkel a kapcsolatot újra célokat tűzök ki! De addig mindenki hagyjon ne zavarjanak hagyjanak békén!
2010. aug. 16. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben nincs semmi kóros. Szemlélődj, aztán majd egyszercsak kedved lesz válaszolgatni is.
2010. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

lehet skizofrénia, skizoaffektív zavar, skizoid személyiségzavar stb...

elég zavarosnak tűnsz a leírtakból :P

2010. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Elsőként végig kellene gondolnod, hogy történt-e valami olyasmi mostanában veled, ami miatt kevésbé vagy kíváncsi másokra. Gondolkodj el, hogy mióta érzed ezt és abban az időpontban keresgélj.

A hülyegyereknek, aki a skizofréniáról és skizoaffektív zavarokról hadovál üzenem, hogy legalább a wikipediát olvassa el, hogy mit jelentenek ezek a szavak, ha nem ért hozzá.

2010. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát szerintem csak elegem volt már a rohanásból, az emberek kérdéseinek a megválaszolásából, tanácsok osztogatásából és most egy kis magányra,nyugalomra vagyok! Egy kicsit fel kell töltődnöm!

De a skizofrénia sem kizárt mondjuk azért remélem hogy nem az:):):):):):)

2010. aug. 17. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Az emberek tobbsege hajlamos arra, hogy tulhajtsa Magat, es teljesen megfeledkezik Onmagarol, a sajat lelki nyugalmarol. Itt is errol lehet szo, hogy tulhajszoltad Magad, es nyugalomra vagysz, s pihenni szeretnel.

Pihenj es menj a friss levegore, probald meg az elmedet kikapcsolni, s lazits!

2010. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!