Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez az elmélet?

Miért van ez az elmélet?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy ne alkohollal vezessük le a feszültséget. Na de ha nem tompítjuk el az idegességet, előbb utóbb becsavarodunk, vagy infarktust kapunk. Az miért egészségesebb?

2021. febr. 14. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10

Akkor igyal meg egy felest, az majd megoldja. Egeszseggedre

2021. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó az alkohol, csak nem akárhogyan. Ha egyedül vagy a lakásba, leiszod magad, és elmész aludni attól sztem nem lesz jobb. Én már próbáltam, de ugyanolyan szrul voltam, csak még részeg is ráadásul.

Akkor tud segíteni az alkohol nekem legalábbis, ha legalább még 1 embereel iszok. Meg beszélgetünk, ordibálunk, táncolunk akármi. És akkor ugye sokat segít az is amit a másik ember mond. Nem baj ha nem okos, akkor is többet tud segíteni mint egy pszichológus, aki nem ismer téged, és nem is fog megismerni, ha csak nem jársz oda éveken keresztül minden nap.

2021. febr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A feszültséget célszerű megtanulni kezelni, mert a problémák sohasem lesznek kisebbek, csak Te lehetsz nagyobb náluk.


Ha viszont elbódítod magadat, akkor elmenekülsz előle, és nincs lehetőséged elsajátítani ezt a skillt. Ráadásul az alkohollal mérgezed is magadat.

2021. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Van ingyenes pszichiáter is. Meg önsegítő könyvek, önsegítő csoportok: anonim alkoholisták.

A Sóvárgás démonában ~ téves öngyógyításnak definiálták a drogozást, alkoholizmust. Pillanatnyilag enyhülést jelent, a problémát nem oldja meg.

2021. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!