Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan növeljem az önbizalmam?

Hogyan növeljem az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Nem a külsőmmel van problémám így változtatni nem nagyon tudok. A személyiségemet utálom, azt aki vagyok. Ezen mégis hogy változtassak, vagy hogyan fogadjam el magam így?
2021. febr. 20. 15:11
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Mit nem szeretsz magadon?
2021. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is ilyesmi problémáim voltak vagy 2 évvel ezelőtt. Csak éreztem, hogy valami nem okés velem. Hiányérzetem volt. Elkülönödtem a barátaimtól, és esténként mindig depiztem, hogy miért nem lehetek olyan, mint a többi. Mi baj velem. Majd egyre többet tekintgettem vissza a múltba. Elkezdtem megérteni, miért is voltam olyan, amilyen. Néztem videókat, és sok önismerettel kapcsolatos tesztet töltöttem ki. Megismertem önmagam. A gyengeségeim.

Később önfejlesztő könyveket vásároltam; nyitottabb lettem, bátrabb.


A barátaim megszokták említeni, hogy mennyit változtam. Mindig örülök neki. Hisz nemcsak magamért tettem, hanem értük is, hogy jobb barátjuk lehessek.


Akarat nélkül nem fogsz tudni változni. Ha nem szereted a személyiséged, miért ne változtathatnál rajta? Nem kell belenyugodnod. Ez a te életed.

2021. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!