Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már üldözési mánia?

Ez már üldözési mánia?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok itthon nem merek aludni, akkor se a felkapcsolom a villanyt. Félek, hogy megölnek álmomban. Néha horrorfilm jelenetek ugranak be, néha pedig az, hogy valaki bejön. Már azt se tudom, hogy hagyjam-e nyitva az ajtót vagy sem. Ha nyitva hagyom bárki bejöhet és megtámadhat, ha bezárom nem tudok menekülni ha támadás ér. Minden más helyiség ajtaját bezárom, hogy halljam van-e mozgás. Csak fal mellett merek aludni, hogy ne tudjanak hátulról megtámadni. A villany lekapcsolása esélytelen. Ha a párom éjjel dolgozik másnap kialvatlan vagyok, az éjszaka meg rettegéssel telik. Ez sima paranoia? 28 éves vagyok már és gyerekkorom óta ez van.
2021. febr. 20. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Történt valami trauma veled? Ez már szerintem túl van egy határon, keress fel valami szakembert, akivel beszélhetsz erről. Vagy próbáld meg fejben legyőzni az egészet. Rakj be zenét estére, talán megnyugtat, vagy kapcsold be a tv-t, ad egy kis fényt.
2021. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tv fénye kevés. Teljesen kivilágított szobában sem érzem magam biztonságban. Ha szól a zene is félek mert mi van ha attòl nem hallom, ha baj van. Semmilyen traumára nem emlékszem.
2021. febr. 20. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Drogok hatása? Szkizotíp személyiségzavar?
2021. febr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lakasajtot zard be tobb zarral. Ablakokon legyen racs.


A betoro az egyetlen veszely,ha n itvahagyod az sjtot.


Ne hagyd nyitva!!


Fizess elo betoresfigyelo cegnek,aki kameran figyeli a lakasod es betores eseten hivja a rendoroket!!


Ha lenne 1-2 nagytestu tipik orzovedo kutyad(masztiff,cane corso,amstaff pl.) ,az biztos,h likvidalja a lakasba bejutott betorot. Azokkal nyugodtan alhatnal. Szerezz be kutyakat. Akar ingyen menhelyrol is. Sot ideiglenes kutyabefogado is lehetsz!! Olyankor a menhely fizeti a kutyakajat es orvosi koltsegeket!!!! Keress fel ilyen helyeket!! Ott is van sok szep nagy megunt pedigres orzovedo kutya,aki ont egy ilyen gazdara var.

2021. febr. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!