Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen betegség az, hogy...

Milyen betegség az, hogy minnél rosszabbat akarok magamnak? Hogy hajléktalan legyek?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkodom azon, hogy nekem hajléktalan sorsa kéne jutnom. Gyakran elképzelem hogy kéregetek és a régi munkatársaim állnak meg pénzt adni szánakozva vagy direkt nem ismernek meg. Úgy gondolom hogy túl jó ahogy élek. Elmeséltem ezt anyámnak, szerinte nem bírnám ki a hajléktalanságot. Pedig de! Semmi komfortra nincs szükségem. Volt már úgy is, hogy kellett volna kivennem egy ezrest az ATM-böl de inkább koldulással szedtem össze, pedig böven volt pénzem. Érdekes volt odamenni korombeliekhez, hogy pénzt kérjek tölük.

Jelenleg jó állásom van, de gyakran gondolom azt is, hogy rúgjanak ki és kerüljek ki földekre kapálni a tüzö napra. Túl jó ez a mostani munka egy ilyennek mint én. Apám is mindig megmondta, hogy egy ennyire agyatlan mint én maximux utcaseprönek lehet való. Úgy érzem igaza volt.


2021. febr. 25. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy irónia ez amit ide leírtál, vagy tényleg ezt érzed: önbecsülésed alacsony, mert magadévá tetted gyerekkorodban a rólad hallott negatív vélekedéseket.

Úgy tűnik számomra hogy megteheted: keress szakembert, kérj segítséget, ne veszítsd el amid van.

2021. febr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a szakember majd megmondja: mi ez ppontosan, illetve neki nagyobb rálátása lesz.
2021. febr. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%

Úgy hívják, hogy unatkozó hülyegyerek

Jó dolgodban már nem tudod mit kezdj magaddal. Elkényeztetett vagy ennyi.


Ha annyira ezt akarnád akkor felmondanál , beköltöztetnél egy rászorolú családot a házadba és oda adnád neki a fizetésed. Aztán mennél ki csövelni. Nem itt hisztiznél.


Nem fog senki megtapsolni, hogy " ez az , ez igen! Végre aki nem nagyképű"


Ez is az! Jó dolgodba nem tudsz magaddal mit kezdeni.

2021. febr. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszbol, de szerintem is menj el egy pszichológushoz. Önmagában nem lenne baj, ha néha belekepzeled magad egy ilyen szituba, de ha ez rendszeres, akkor feltételezem más gondolataid is vannak, amivel így ostorozod magad.


Egy pszichológus kb 10k egy alkalomra, ha van egy normális allasod akkor egy alkalmat simán megéri megprobalni. Jobb addig foglalkozni ezzel, amíg megteheted.

2021. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt érzem. Nem unatkozó gazdag hülyegyerek vagyok, 30 éves. Nem vágyom senki megerösítésére, nincsenek barátaim és ismeröseim se. Saját ingatlanom nincsen, albérletben vagyok. Kaját tudok venni simán, de ilyen nyaralásokra nincsen pénzem viszonyításképpen.
2021. febr. 25. 07:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező. Nekem is egy csomó okom van erre.
2021. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mazochista vagy! Örömet okoz a szenvedés/fájdalom? Ha igen, akkor ez mazochismus!


Vagy pedig annyira nem figyelnek rád, hogy szertnéd, ha koldulni látnának, ezért szánakoznának az emberek, szeretnél figyelmet kapni!

2021. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!