Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehetnék jobban? helyrej...

Mitől lehetnék jobban? helyrejöhet az életem?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredettnek érzek mindent magam körül. 28 éves vagyok, nincs kapcsolatom, messze élek a családtól, barátoktól, ennek ellenére vannak barátaim, a munkám is az amiről mindig álmodtam, de mégse okoz örömet kb semmi. Sokszor van hangulatingadozásom, szorongok, pánikolok minden új helyzettől. Tudom, hogy másnak van hogy rosszabb az élete, mégsem vagyok semmivel megelégedve magam körül. Hogyan tudnék ebből kimászni lelkileg?
2021. febr. 25. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Változtasd meg azt, ami nem tetszik az életedben.
2021. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes lenne elmenned pszichológushoz. Lehet, hogy depressziós vagy, de lehet valami más is.
2021. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Belül kell megtalálni az egyensúlyt, szellemileg keresni és tágabb perspektívában gondolkodni. Magyarul keresd Istent.


C G. Jungtól (Gondolatok a szenvedésről és gyógyításról)


„Életük delén, azaz 35 éven felül túli pácienseim közt egyetlen egy sincs, akinek végső problémája ne a vallásos lelkiség volna. Végső soron mindegyik abba betegszik bele, hogy elvesztette azt, amit eleven vallások mindenkor megadta híveiknek, s egyikük sem gyógyult meg igazán, aki nem nyerte vissza vallásos lelkületét, aminek természetesen semmi köze felekezethez vagy egyházi hovatartozáshoz.”


„Osztom azt a meggyőződést is, hogy az igazi vallásosság a legjobb gyógyszer minden lelki szenvedésre.”


"A vallás a lélek el- és felismerése, és egyszersmind a lélek lényegének megnyilatkozása és megnyilvánulása. - A nagy összefüggés elvesztése a legfőbb neurotizáló tényező."

2021. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!