Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van különbség sztk-s pszichiát...

Van különbség sztk-s pszichiáter és magánközt?

Figyelt kérdés

Magán jobban figyelne? Van sztk-n ilyen egyáltalán? Háziorvosi beutaló kell ide is?


Mit csinálnak? Csak beszélgetnek vagy műszerrel mérnek valamit?



2021. febr. 27. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Több ideje van ràd.
2021. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fizetsz neki=jobban figyel rád.
2021. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A magánnál azt tapasztaltam, hogy beszélgetni akart, és a világért nem akart receptet írni. TB alapon pedig bementem a dokihoz, mondtam, hogy xanax, aztán jelezte, hogy rendben van.. nekem egyértelmű volt, kikészültem volna, ha nem kapom meg a receptet.

De egy dolog azért befigyel: tb alapon még ha időpontra mész, akkor is 3 óra csúszás van.. párszor bezárt a patika, mire eljutottam odáig, hogy van recept.

2021. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3/3, De irigyellek, nekem az sztk-s nem akar az istenért sem receptet írni és én ki is készültem:D Pont azt gondoltam, hogy ha magánnak fizetek könnyebb dolgom lesz.
2021. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék gyógyszert szedni igazából. De beszélgetéssel se sokra megyek ha akarom majd valakinek elmondom.


De konkrétan darabokra hullott fél éve az életem, senki nincs mellettem lelkikeg se anyagilag.


Öngyilkossági gondolataim vannak és sebzem magam, ezért gondoltam rá, lehet mégis kéne valami gyógyszer

2021. febr. 28. 06:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem irhatsz hs szeretnel:) tavaly az elso hullamban mikor szetment a vallalkozasom enis ezen mentem keresztul

A tb nagyonszar, elmentem vartam le se szartak.. haza is jottem. Kozben gyorsan vegig telefonalgattam a varos magan dokijait es mire hazaertem kaptam is idopontot. Nagyon jo volt hozza jarni es beszelgetni. 4 honapig jartam hetente de most a covid miatt zartak, de mar csak nagyon ritkan erzem h jo lenne menni es beszelni vele

2021. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van. Legalábbis Budapesten az 5. kerületi blesz katasztrófa. Első lépésként túl kell lépni az aszisztensen telefonon, aki betegek bármelyik embernél aki odajár. Valami identitászavar miatt kb az osztályvezetőnek képzeli magát. Az ember agyát előtte már az felcseszte, hogy 16-ból 1-szer veszi fel a telefont. Személyesen meg ugye nem lehet most bemenni. Önnáló döntése, hogy nem adja az orvost, sőt a múltkor megsértődött és az időpont adást is meg akarta tagadni.

Ha mindezen túl vagy, találkozol az orvossal, aki nagymama korúként valahol a 60-as èvekben ragadt le. Mellé előítéletes, és be is szólogat


Ha egy mód van rá keress magánt

2021. febr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jövőhétre kaptam időpontot...


Hát nem tudom jó ötlet-e...de érzem, hogy egyedül nem megy :(


Ha kell a xanax akkor ám legyen... :( Nem bírom tovább, mert öngyilkos leszek :(

2021. márc. 1. 14:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Xanaxot íratni jó a tb-s.
2021. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem az nem megoldas.. utana meg az lesz a baj h nem tudsz arrol lejonni :/ a problema valos okat inkabb kulonbozo terapiakkal sok beszelgetessel, nagyon melyrol indulva kene kezelni
2021. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!