Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történne ha kiderülne hogy...

Mi történne ha kiderülne hogy egy kiskorú vagdossa magát?

Figyelt kérdés
Hova kerülne, mit csinálnak vele? Lehet hülye kérdésnek hangzik, de én erről tényleg semmit nem tudok.

2021. márc. 2. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz vagy pszichiáterhez küldenék.
2021. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És kicsit bővebben hogy ott mit csinálnak? 🥺
2021. márc. 2. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezelik a mentális problémádat, hogy ne érezd úgy, hogy vagdosnod kell magadat. Valószínűleg felírnak gyógyszert is, illetve terápiára kell járnod, hogy meggyógyulj. Előfordulhat, hogy pár napot a pszichiátrián kell töltened, de nem olyan rossz, mint amilyennek hangzik, én is voltam más probléma miatt.
2021. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiáter, pszichológus amúgy beszélget veled. Lehet, hogy ki kell töltened pár tesztet. Nekem anno folyton fákat kellett rajzolnom. Egyszer kaptam egy ~10-15 szavas listát, és a szavakkal egy történetet kellett mesélnem. Volt, hogy pacákról kellett megmondanom, hogy szerintem micsodák.
2021. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Így nem tűnik túl ijesztőnek, de nagyon nem akarom hogy ilyesmire sor kerüljön...

Köszönöm a válaszokat!

2021. márc. 2. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!