Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkéne mennem dokihoz?

Elkéne mennem dokihoz?

Figyelt kérdés

Az elso almomban az volt hogy elvileg 2kutyam volt de en csak 1rol tudtam es amikor elmentem az allatt orvosoiz megtudtam hogy elaltattak a masik kutyat es ja elkezdtem sirni es haza mentem majd befekudtem az agyba es tovabb sirtam aztan a masik almomban meg

Azt álmodtam,hogy a régi általános sulimban voltam az osztytarsaimmal(mostaniakkal)és ott volt 2 ember( akiket másik sulibol ismertem mivel anno elkoltoztunk mindegy es ez a 2 ember mindig felpofozott regen es tejoeg utaltam oda jarni) aztan ott volt még az exem bar nem mondhato exnek mivel csak szexre kellettem volna neki anno de ezt nem kozolte velem es ott volt a pasija is. Epp valami kezmuves cucc volt az osztalyban es en elovettem a temperakat a taskambol amik kifolytak a taskamban,ekkor mar nemsokara vege volt az oranak es akkor odajott piszkalni az a 2 srac a masik sulimbol szoval odamentem az ofohoz de leszarta hogy mit mondok szoval haza mentem de azok ketten kovettek vegig haza.



Őszinten szolva szerintem tulreagalom de most is szarul erzem magam ebredes utan szoval



2021. márc. 6. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rossz álma mindenkinek van. Szerintem túlreagálod. Friss levegő, mozgás, sok tiszta víz jót tesz.
2021. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2021. márc. 6. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Dokihoz nem kell elmenned. :-) Egyszerűen rosszat álmodtál. Menj ki sétálni, levegoztesd ki a fejed, és már is jobban leszel. ;)
2021. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!