Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ne legyek...

Mit csináljak hogy ne legyek ennyire idegbeteg?

Figyelt kérdés
Oké tudom ez a kérdés most eléggé fura kérdés,de már nem tudok mit csinálni. Szóval az a helyzet, hogy 2 éve folyamatosan szinte mindennap fáj a fejem. Voltunk már vele korházba is, ott elküldtek szemészetre de ott minden jó volt.Utánna tovább küldtek minket neurológiára,de azt nem tudtuk befejezni mert pont jött a korona, viszont ott azt mondták stressz miatt lehet amit már mi is felfedeztünk.Folyamatosan jár az agyam, mindent túlgondolok és mostmár tényleg annyira fárasztó, hogy már néha élni se akarok. Voltam már pszichológusnál/terapeutánál is, ami egy ideig enyhítette meg segített,de jelentősebb változás eddig még nem történt. Voltak nehéz időszakaim is..önbántalmazás,alkoholproblémák,öngyilkos gondolatok stb. Negatív hozzászólásoktól kíméljetek,inkább azok véleményére vagyok kíváncsi akik hasonló cipőben jarnak/jártak.

2021. márc. 10. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Sajnos én is túlgondolok mindent. Nyugtató nem segítene?
2021. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichoterápiát évekig kell tolni, hogy véglegesen megoldja a problémáidat. Miért hagytad abba, ha segített?
2021. márc. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Tudom hogy fura,de iszol elég vizet? Magnéziumot is szedhetnek,D vitamint ezek általában hiányoznak az emberek napi életébe. Meditalast ajánlom,vagy egyedül menj természetbe,az a közeg gyógyít és tudsz gondolkodni,ne vigyél telót. Wifi router közel van az àgyadhoz? Nekem panelbe lakni pokol volt,sok zajtol hasogott a fejem és csak az erdőben éreztem jól magam.5g is durva amúgy csak szolok
2021. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Menj el mri-re. Emellett pedig fontos az egészséges életmód, ahogy írtál, sok víz, kevés alkohol, nulla cigi, szedj vitaminokat, járj friss levegőn.
2021. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is folyamatosan pörög az agyam. Nekem az vált be, hogy elkezdtem neten olvasásban semleges, vagy érdekes témákba belevinni ezt a felesleges túlpörgést. Így legalább nem a a környezetem és a helyzetem nehézségein húzom fel magam. Valamennyire le is vezetem.


Ha a dühödet kell levezetni akkor nézz fel egy fórumra.

2021. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Igen iszok eleget, mozgok, nem iszok alkoholt, rendesen étkezem..A vérképem tökéletes, rengeteg vizsgálaton voltam.. Nekem gyógyszert adtak minden nap kellett szedni. Nyugtató. Azért azt, mert a stresszre gondoltak, plusz bizonyos nyugtatókat használnak migrén megelőzésére. Kb. 5 évig szedtem, egész jól voltam, de egy idő után már nem hatott. Most nem szedek semmit, havi 10-15x van fejfájjásom.
2021. márc. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3-as válaszolónak, igen vizet iszom bár néha rá kell vennem magam, de igen viszonylag sok vizet iszok.Magne b6-ot d vitamint mindennap szedem


Szoktam kijárni, szeretek is kint lenni és néha érzen is, hogy jót tesz de ez is csak ideiglenes:(

2021. márc. 10. 21:04
 8/14 A kérdező kommentje:
Nyugtatót nem szeretnék szedni, bár má nagyon sokszor gondoltam rá, viszont tudom, hogy attól csak rosszabb lenne. Sajnos közeli ismerősömön tapasztaltam hogy nem egy túl jó dolog, teljesen kikészült, nehezen szokott le:/
2021. márc. 10. 21:07
 9/14 A kérdező kommentje:
7-es uh.. neked is kitartás teljesen átérzem, nekem 20 körül szokott lenni, nem egy kellemes.
2021. márc. 10. 21:09
 10/14 anonim ***** válasza:
A nyugtatók amiket erre adnak nem feltétlenül okoznak leszokási gondokat, az altatók, erősebb nyugtatók amiről nehéz leszokni. Én egyik napról a másikra hagytam abba, semmilyen tünetem nem volt. Egyébként ez még mindig jobb, mint ha naponta veszel be fájdalomcsillapítót, az Iboprofén tönkreteszi a gyomrot, plusz egy idő után a sok fájdalomcsillapító is okozhat fejfájást.
2021. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!