Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha nem találom...

Mit csináljak, ha nem találom a helyem és teljesen idegbeteg vagyok az otthoni helyzet miatt?

Figyelt kérdés

Folyamatosan szidkozódnak velem, meg is vertek párszor. Most az van, hogy kb. december óta a rossz tanuló fázisában vagyok, magyarán egy rossz jegyért szenvedtem ennyit. Én ezt nem bírom, szétszórt vagyok, elfelejtek dolgokat, magamat örlöm amiatt amit velem csináltak. Ez rányomta a bélyeget a legutolsó félévemre is.


Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, mert minden reggel rossz érzéssel kelek fel. Annyira elegem van ebből, hogy elmondhatatlan.

Komolyan ki kell készíteni, mert már nem vagyok kitűnő. Mert én tudom, hogy kijavítom, de ők begőzölnek és ezért szenvedek ennyit.

Volt olyan, hogy reggel verést kaptam, nem tudtam mire. Kiderült, hogy anya megnézte az e-naplót és kaptam egy egyest, amiről én sem tudtam, még.


Pár éve (3 egész pontosan) is volt ilyen fázisuk félévig, ez volt az első félév, hogy nem voltam kitűnő.


Nem tudom csak menbek a napok, de nem vagyok önmagam, azt sem tudom mit csinálok. Csak a verésejre, lejáratások tudok gondolni, ráadásul most sem hagynak békén.


2017. aug. 27. 21:30
 1/2 A kérdező kommentje:

Meg azt is észrevettem, hogy már néha én is káromkodok, mert annyit hallom apától. Akaratlanul is jön. Mindent rajtam él ki.

Volt, hogy anyám szólt rá, hogy idegösszeroppanást kapok.

2017. aug. 27. 21:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány éves vagy?


Amit eddig leírtál nagyon is arra utal, hogy a felmerülő problémákat meg kéne osztanod másokkal is. Több szempontból is:

1) Pszihésen extrém körülménynek mondható, ha tényleg olyan az otthoni helyzet, ami kihatással lehet a jelenlegi énedre, s későbbi fejlődésedre.

2) Bűncselekmény gyanúja is felmerül.


Ha úgy gondolod, hogy szívesen beszélnél erről valakivel, akkor nyugodtan írjál.

2017. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!