Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik hallanak hangokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék beszélgetni, hosonszürű társaimmal.
2021. márc. 11. 16:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim válasza:
100%
Teljesen éber állapotomban nem szoktam, viszont mikor paralíziseim szoktak lenni, olyankor elég valóságos hallucinációim szoktak lenni, amik többek között hangokkal is járnak. Szívesen beszélgetnék veled, mert érdekel maga a jelenség. Mikor kezdődött ez nálad? Hogy kell ez elképzelni? Egész nap hallasz valamit, vagy változó? Miket szoktál hallani?
2021. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
69%
Én hallok. Autókat, időnként madarakat, meg zenét is szeretek hallgatni.
2021. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
Nekem stresszes időszakban előfordul, hogy ébredés előtt/közben hallom anyámat ahogy szól nekem. A gond az, hogy anyám ott sincs olyankor, hogy ez valóság legyen.
2021. márc. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 A kérdező kommentje:

Kérem aki nem komolysággal jön ide, ne írjon.

Már én se tudom mióta hallok hangokat.4-5 éve biztosan.Általában három hangot hallok.Két ferfit és egy női hangot.És egész nap hallom őket.kivéve talál mikor próbálok meditálni.Bar nem gyakorlom.

Igazából arra lennék kíváncs, ki hogy küzd meg ezzel a gonddal?

2021. márc. 11. 17:15
 5/96 A kérdező kommentje:

Amúgy az az erdekes hogy sokszor szórakoztatóakahangok.És rengeteg ötletet nyerek a hangokból.De az elmúlt pár hónapban kicsit felerősödtek.

Sőt a múltkor egy teljesen új hang jött be.Egy család veszekedett a fejemben.

De ezel sincs gond.Szeretném ha a hasonló cipőben járók megosztanák velem ,ők h élik ezeket meg.

2021. márc. 11. 17:18
 6/96 anonim ***** válasza:
És miket mondanak? Érdekelne.
2021. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én akkor szoktam, amikor lázas vagyok, mintha 20an beszélnének egyszerre,fura érzés amúgy.
2021. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 A kérdező kommentje:

Egy fickó szíd folyamatosan. A nő mondhatni szerelmes belém,és a rossz fickót próbálja meggyőzni ,hogy én jó vagyok,és ne bántson.És a másik féfi is velem van , és ő is ugyan így próbálja meggyőzni a rosszat.

Néha meg egy masik női hang ésegy masik ferfi hang is beszól.De azok ritkán jelennek meg...

De ne csak rólam beszéljünk :)

2021. márc. 11. 17:38
 9/96 anonim ***** válasza:
Én annyira nem hallok hangokat, hogy sokszor még azt se hallom meg, amit kellene.
2021. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
#8 huh ez nagyon furcsa lehet...és mikor valaki beszél hozzád, mármint egy valós személy, akkor is hallod őket? Van, hogy tényleg félsz tőlük vagy mindig tudod, hogy nem valódiak?
2021. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!