Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosás nyomai megmaradnak...

Vagdosás nyomai megmaradnak vagy elmúlnak maguktól?

Figyelt kérdés

Szóval eléggé rossz időszakot élek mostanság és elborult azt agyam és elkezdtem magam vagdosni késsel, tudom mivel jár meg ezek de kényszert éreztem rá viszont már bánom kicsit.

Nem vágtam igazán, csak karcoltam talán ezért nem is vérzett csak pár helyen.

De már szépen meggyógyult a nagyja csak néhány azért elég feltűnően még ott díszeleg.

Ha kicsit erősebben vágtam azok megmaradnak örökre?

23l



2021. márc. 12. 04:27
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
10.oké
2021. márc. 12. 18:41
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt az én karom

rohadtul megmaradnak a vágásnyomok... a két kép között évek teltek el

nemcsak azok maradtak meg, amiket varrni kellett már, olyan mélyek voltak, hanem a felszínesebbek is, persze ha csak a hámréteg sérül, akkor az begyógyul teljesen, maradandó nyomok nélkül

2021. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Bipoláris zavarom van, a pszichiátrián láttam, hogy sokan vagdossák magukat. Többen is mondták, hogy úgy érzik, hogy ez segít nekik.

Egyszer, amikor nagyon szomorú voltam, kipróbáltam én is. Nem fájt igazán, pedig majdnem mindegyik vágás vérzett, habár én nagyon jól tűröm a testi fájdalmat. Nem csak nem fájt, nem is segített semmit. Nem is csináltam soha többet, maradok inkább a futásnál, mert az legalább boldoggá tesz egy pár órára, ráadásul nyoma sem marad.

A vagdosás kb. három hónapja történt, lilás színű nyomai maradtak. A hegeknél keményebb a bőröm és kiemelkedik egy kicsit.

Ennek sem volt semmi értelme, most járhatok hosszú ujjú felsőben. Eddig is undorítónak láttam a testemet, de most aztán még jobban gyűlölöm.


Valószínűleg kicsit mindig látszódni fog a nyoma, de aki szeret minket, így is el fog fogadni.

Kitartást kívánok Nektek!

2021. márc. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
77%
Élsz?
2021. márc. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
14.Nem, már a túlvilágról írok. :)
2021. márc. 13. 19:47
 16/30 A kérdező kommentje:

16.Mi van?

amúgy hol írtam olyat hogy megakarok halni?

elborult az agyam de megbántam a vagdosást..

ezért is kérdeztem ezt de látszik nincs humorérzéked...

2021. márc. 13. 19:51
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Mi?
2021. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
18-🤦
2021. márc. 13. 19:54
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
🤦‍♀️
2021. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
20.🙄
2021. márc. 13. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!