Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az alig 6 éves lányom szexuáli...

Az alig 6 éves lányom szexuális (?) tartalmú videókat néz, szexualizáltan viselkedik? Normális, vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Épphogy megtanult írni, de a keresési előzményekben olyanokat találtam, hogy “kakilós videók”, “kaki-pisi filmek”. Több videót is megnézett, ahol felnőttek feveszik, ahogy mesztelenül végzik a dolgukat, a rajzain mindig megjelenik a széklet/bili/wc stb. Az apukájának rendszeresen szétterpeszti mesztelenül a lábait, nyakába húzza, mutatja a nemi szervét. Sokszor megkér, hogy meséljek neki bepisilős történeteket, mindig azt játssza, hogy bilire megy, vagy bepelánkázzák.

2021. márc. 14. 15:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
54%
Jesszuskam. En is perverz allat voltam mar kiskoromban, de ez meg szamomra is meredek.
2021. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális, hogy csak a keresési előzményekből tudod, mit néz a gyereked. Nem neki való tartalmak engedélyezése veszélyeztetés. Viselkedj felelős szülőként!
2021. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Mindig figyelem, hogy miket néz, most is azért néztem vissza az előzményeket, mert nem tudtam ott lenni mellette végig. Amint megláttam, megtiltottam neki
2021. márc. 14. 15:36
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Pisis videókat én is néztem 8 éves korom körül, én is el voltam bszva, de a kérdés második fele remélem, hogy kamu. Ha pedig igaz, akkor muszáj lesz elbeszélgetni vele.
2021. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
80%
Ha megtiltod, meg jobban akarni fogja. A tiltas nem vezet semmihez.
2021. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 alletta ***** válasza:
83%
mindenképp beszélgess el vele, az ő szintjén, és úgy mintha a barátnője lennél. talán így hamarabb megnyílik neked.
2021. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka? Érdemes emiatt pszichológushoz vinni vagy túlzás lenne?
2021. márc. 14. 15:48
 8/38 alletta ***** válasza:
86%
első körben te beszélgess vele. utána esetleg védőnő, gyermekorvos. talán nem kell egyből pszichológushoz menni,de ezt sem zárnám ki, mivel elég fura egy helyzet.
2021. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele beszélni, látszólag nagyon zavarban volt, szégyellte...Össze-vissza hebegett, majd elsírta magát, és mondta, hogy hagyjam békén. Későbbi beszélgetésünkből kiderült, hogy kifejezetten élvezi ezeket a videókat/történeteket, elalvás előtt ilyenekről fantáziál...

Nem lehet hogy éppen abban a fejlődési szakaszban van, amikor kialakul a szexualitásának valamelyik része, csak nála ez erőteljesebben jött elő egy kicsit?

2021. márc. 14. 15:59
 10/38 anonim ***** válasza:
67%
És az apukával mi a helyzet? Nem töltenek néha-néha túl sok időt együtt? Talán mikor anyuka nincs otthon?
2021. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!