Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiskorom ota nagyon izgulos...

Kiskorom ota nagyon izgulos vagyok. Sajnos kisebb koromba kb olyan 6eves koromtol mindig elkaptam a hanyaso virusokat. Nagyon sokat hanytam. Mindennapos hanyinger. (? )

Figyelt kérdés

Na most engem ez 6evesen olyan szinten viselt meg hogy ki alakult psziches alapon egy kis hipochondria es ez az izgulas.

Itt allunk a nyaralas elott a csaladdal.Balatonra megyunk es arra kelltem hogy izgulok,hanyingerem van.

Az a baj kisgyerek korom ota ez van de igy nm tudom jol erezni magam a nyaralason sem.

Fokepp hogy bebeszelem mar a hanyast meg hogy en beteg leszek stb.

Valakinek valami otlet hogy relaxaljak?

Vagy mit gondoltok errol az egeszrol amugy?



2016. júl. 9. 02:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Hánytál azóta? Aki nagyon fél a hányástól, abban elvileg kialakulhat egy olyan pszichés mechanizmus, hogy akármennyire is hányingere van, vagy beteg, nem fog hányni (én ugyanígy voltam mint te, hánytam sokat aztán rettegtem tőle. Majd egyszer egész család hányt, ment a hasa és elkaptam, és csak hányingerem volt végig, meg hasmenés, hányás nem. És azóta sem hánytam)

Ezt a biológia tanárom mondta, mivel megkérdeztem hogy lehet-e emiatt. Mondta, hogy aki valóban nagyon fél tőle, az el tudja nyomni.


Az állandó hányinger az izgulástól lehet, vagy bebeszéled magadnak. Ne féljél.

Nem tudom hány éves vagy, de kicsi korban (főleg 6 éves kor körül) gyakoriak ezek a hányós vírusok, utána már kevesebbet kapsz el belőlük, tehát tényleg ne félj. Élvezd a nyaralást :)

2016. júl. 9. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!