Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokat gondolkozok a halálon....

Sokat gondolkozok a halálon. Vajon milyen lehet?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmilyen. Eszméletvesztés vezet a halálba. Szóval előbb elájulsz, azután esik meg. Nem lehet róla tudomásod.
2021. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy mindig, például balesetnél igenis érezné. Frontális ütközés autóval, elüt a vonat, lezuhan a tizedikről, megráz az áram stb. Vagy késelés, lövés, akasztás, hogyne érezné.
2021. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mitől halsz meg. Mert ettől függ a fájdalom mértéke és milyensége. A vége szerintem kb olyan mintha elaludnál, elájulnál vagy nagyon megszédülnél. Aztán minden elsötétedik és vége.
2021. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Hiába is gondolkodunk rajta, mert elképzelni úgysem tudjuk.

Nekem egy felszabadulás lesz. Ha akkor is ilyen leszek mint még most.

Van aki a haláltól fél. De van olyan is aki az élettől :)

De ha egyszer megjönne az önbizalmam, akkor lehet nekem az élet is tetszene. Ez az egész nézőpont kérdése.

Minden esetre számomra a halál mikor meditálok rajta, olyan mintha haza térnék. Az igazi otthonomba, ahonnan egyszer ide jöttem...

2021. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem hogy felszabadító érzés lesz! Én így képzelem el. Lehullik a sok súly, a sok teher. Fentről látom majd a testemet, és hallani fogom a megjegyzéseket, mások gondolatát mindent hallani és látni fogok még egy ideig. Aztán később új leszületést kapok. Új lehetőséget, szerető szülőket.
2021. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy amikor meghalsz, kapcsolatban leszel-e Istennel vagy nem. Hogy hogyan lehet kapcsolatba kerülni Vele, arról a Biblia tanít. Szívesen segítek megismerni, ha akarod, csak írj privátban!


Üdv: Lóránd

2021. márc. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!