Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyáron leszek 40 éves. Semmi...

Nyáron leszek 40 éves. Semmi jövőképem nincs, fogalmam sincs hogy mit csináljak. Gyakran gondolok az őngyilkosságra.Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 21:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
26 évesen még reménykedtem...
2021. márc. 19. 15:02
 12/15 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok és megfogom magam ölni a 29. születésnapom éjszakáján! Hiába van meg mindenem, gyermekem és szerető férjem nincs, mert leszart mindenki. Hazudoznak mindig és mindenhol, most hagyott el egy barátom kb egy hete és kikészültem, azóta megálás nélkül sírok és üvöltök, ha olyan helyen vagyok, ahol nem hallhatnak. Azt mondják depresszió? Nem az. Most is csinálok mindent, amit kell.
2021. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
En is a szakadek szelen allok lrhet jobb lenne ha halott lennek ettol jobb ugy se lesz
2021. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van olyan, aki segíteni tud, csak még nem találtad meg. Addig menj, amíg meg nem találod.

Aki meg el akarja dobni az életet mások miatt, az fogjon hozzá saját maga megismeréséhez, hogy egy idő múlva már csak szörnyulkodjon, hogy valaha meg akart halni.

2021. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kezdj el önfejlesztő könyveket olvasni, tanulj valami újat (pl hogy elmész egy tanfolyamra), vagy pl kezdj el sportolni. Bármi újba kezdesz esélyes hogy az önbizalmad fog növekedni. Kifogásokat meg hagyd meg másoknak mit miért nem lehet. Azokkal a szokásokkal amiket eddig csináltál kB eddig jutottál. Azaz ha mást akarsz, ideje új szokásokat kialakítani.
2022. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!