Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mintha össze roppant volna...

Mintha össze roppant volna bennem valami most. Soha nem lesz vége?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most biztos nagyon gyengének, nyápicnak fogok tűnni, de nem bírom tovább. Most jött szembe velem ez a cikk:

[link]

Én minden szabályt betartok, vigyázok. Annyira bíztam abban, hogy végre lesz nyitás, hogy végre vissza kapom a munkám, hogy végre nem a kirándulás és a bevásárlás lesz az egyetlen hétvégi program. Tényleg reméltem, de ezt elolvasva, mintha össze tört volna bennem valami. Tudom, hogy lehetne sokkal rosszabb is, de nem tudok felül kerekedni ezen az érzésen, most is sírok. Meddig tart még ez? Soha nem lesz vége? Most az öngyilkosságot fontolgatom, tudom, tudom, hogy ennél sokkal rosszabb is lehetne, de úgy érzem, hogy munka nélkül, kinti programok nélkül, és a külföldi családtagjaim+barátaim nélkük, akik nem tudnak haza jönni, már a halál is jobb! 😭



2021. márc. 19. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Légyszíves azért lehetőleg ne olyan weboldalak cikkei alapján legyél öngyilkos, amik fent vannak az átverős weboldalak listáján, mint amilyen a minden-egyben.com is, ami a cikked forrása.:D Oké, hogy elképzelhető, hogy kivételesen igazat írnak, de javaslom, ha már mindenáron öngyilkos akarsz lenni, tájékozódj a koronavírussal kapcsolatos döntések hitelesebb oldalain, mint pl. a [link]
2021. márc. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem vagy egyedül, nagyon rossz ez a helyzet. A kórházakban is. Sajnos akármennyire is rettenetes megélni a korlátozásokat, tényleg szükség van rájuk. Javasolom hogy ha van időd, vállalj önkéntes munkát az egészségügyben. Kimozdulsz, segítesz, hasznos vagy. Talán neked is jobb lesz, és most minden kéz számít. Kitartás, ne keseredj el, vége lesz egyszer. Nem vagy egyedül, nekem is elegem van mindenből, de ne csinálj meggondolatlanságot. Ha nehéz is elképzelni, de tényleg el fog múlni.
2021. márc. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Aludj egy jot, holnapra kihevered.
2021. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!