Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez önértékelési zavar lehet...

Ez önértékelési zavar lehet nálam?

Figyelt kérdés
Sokszor gondolkodok úgy, hogy mivel nincs gyerekem, lehet, hogy sosem lesz, ezért nem érek annyit, mint más ember.. nem érdemlek nagy lakást, hisz csak ketten vagyunk a párommal (nincs is, ez csak gondolati szinten szokott eszembe jutni), és hasonló gondolatok vannak a fejemben, az a lényeg, hogy úgy érzem kevesebb vagyok annál az embernél, akinek van családja. Főleg azért, mert én is szeretnék, csak se olyan párom nincs, akivel lehetne (a mostani nem is akar, pánikbeteg is stb..), valamint én is már kicsit belerokkantam az élet által rám akasztott súlyokba. Ez önértékelési gond lehet, vagy jól látom a helyzetet, és kevesebbet érek mint más, aki boldog családban él?
2021. márc. 20. 10:09
 1/3 anonim válasza:

1. Minden ember egyenlő!


2.A gyerekvállalás nagy felelősség,arra készen kell állni.


3.Az élet által rád akasztott teher nem egyenlő azzal, hogy ne akarj gyereket.

2021. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a terhet, hogy kicsit ráment az egészségem, mostmár csak az alvással van bajom, altatóval tudok csak aludni. Így nem lehet gyereket vállalni, úgy tudom semmi ilyesmit nem szabad szendi terhesség alatt.
2021. márc. 20. 10:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem érsz kevesebbet, ne aggódj!
2021. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!