Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Munkanélküliség okozta depress...

Munkanélküliség okozta depresszió ellen mi a legjobb?

Figyelt kérdés

Mitől érezhetem magamat újra magabiztosnak, kompetensnek, önállónak?

Állandóan szorongok a jövő miatt, frusztrálnak a határidők, magamat okolom mindenért, de nehezemre esik bármilyen segítséget elfogadni.


Aki volt hasonló helyzetben, és megoldotta, annak hogyan sikerült?



2015. jún. 1. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
60%
A munkanélküliség, élethelyzeti probléma, arra csak egy gyógymód van, a munkahely találása! Addig tart a rossz állapot, a kilátástalannak való érzet, a frusztráltság, a depi, amíg nem találsz munkát! Ez ennyire egyszerű. Erre nincs gyógymód, gyógyszer, se orvos, ha újra lesz munkád minden a régibe visszaáll. Én nagyon rég óta vagyok munkanélküli, érthető az hogy az ember kedvét szegi nem kicsit amikor 150. helyről sem kap visszajelzést, vagy ha azt érzed nem kellesz sehova. Ez egy természetes reagálás, szerintem nem betegség, se nem mentális agybaj, csak ha nem tud az ember mit kezdeni magával, akkor értelmetlenné válik minden ez ésszerű. Csak a munka tud kimozdítani ebből az állapotból, olyan amit fizikailag bírsz és emberszámba vagy véve, és a fizetésedből meg tudsz élni. Ez az alap és az egészség és akkor, nincs depi sem.
2015. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!